Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi volt a legmeghdöbbentőbb...

Mi volt a legmeghdöbbentőbb jóslat, ami bejött neked?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 04:30
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Amikor anyám ezt mondta: "Fiam, ne menj jóshoz, mert csak kirabolnak és hazudni fognak neked".


És milyen igaza volt! Nem is mentem jóshoz :)

2012. aug. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Amikor szó szerint megjósoltam, hogy mivel kezdi a mondandóját a tanárom. :D
2012. aug. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer kíváncsiságból elmentem egy jósnőhöz,aki nagyon szimpatikus volt már az elejétől fogva. Azt mondta, készüljek fel,mert két éven belül az összes nagy szerelem, férfiak,akiket nagyon szerettem,vissza akarnak majd kerülni az életembe. Akkor 23 éves voltam,és még abban az évben mind a három fiú,akikkel előzőleg jártam,megkeresett. Mindegyiküket elküldtem egyébként, egyik sem érdekelt már. Persze lehet,hogy bevonzottam magamnak a dolgot, az is lehet,hogy tényleg bevált a jóslat,nem tudom,csak megdöbbentett a dolog.
2012. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy bizonyos tanárnál mindig előre megéreztem, ha feleltetni akart. Senki másnál, csak nála. Mindig azt hittem, hogy csak bebeszélem magamnak, de nem, ha éreztem, kihívott. Először megijedtem, aztán rájöttem hogy ez tök jó, tudok tanulni :D Sajnos aztán a többi sulimban egy tanárnál sem volt ilyen.
2012. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hogy egy reptoid és vanilla ice jönnek és segberúgnak utána elkezdenek fajtalankodni velem
2012. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"Ha nem tanulsz, fiam, kukás lesz belőled!"
2012. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!