Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért vagyunk évek óta szerenc...

Miért vagyunk évek óta szerencsétlenek?

Figyelt kérdés

3év alatt tönkre menntünk.

Elszegényedtünk,pedig jó módúak voltunk.Halál esetek sorozata történik,minden elromlik.(kocsi,hűtő..)

Rendőrségi ügyek,büntetések, betegségek,alkoholizmus,családi balhék és még sorolhatnám.

Semmi jó nem történik velünk,főleg a pénz terén sem.

Mit csináljunk,nagyon el vagyunk keseredve.

Valaki elátkozott minket?



2012. aug. 29. 11:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Abraca Amanda, nézz már magadba, szerinted azért él más napról napra, mert ő jómódú volt? Most, hogy elszegényedett, azok a szerencsétlenek meggazdagodtak? Gondolom neked sem áll jól a szénád és irigykedsz.
2012. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kinek mi a jómódú??Kínaiban vásárolok,a csekket befizettük,és tudtunk venni húst az asztalra,meg néha pár göncöt a kínaiban.Most ezek gondot okoznak...de megkaptama válaszokat,köszönöm.
2012. aug. 30. 11:00
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez úgy van, hogy elkezdődik a dolog egy-két rossz eseménnyel, ott nem fogja meg az ember, aztán lavina lesz belőle.


Én ugyanezen mentem át, nem figyeltem magamra, túlhajtottam magam, depresszió, pánikbetegség, aztán minden, ami elképzelhető, szakítás, szülőkkel összeveszés, munka elvesztése, anyagi gondok, adósságok....

Ha akkor nem áll mellém az az ember, akinek szívemből hálás vagyok, lehet, hogy már nem élnék!


Akkor kellett volna megfogni a dolgot, amikor éreztem, hogy fáradok, ki vagyok készülve, egyre nehezebben kelek, egyre jobban szorongok, de azt hittem, hogy bírom, nem bírtam, nem figyeltem, és lecsúsztam.

Totálisan lecsúsztam!

Most vagyok feljövőben, és még így is szorongáscsökkentőt szedek.

Ha akkor megfogom a dolgokat, most nem itt tartanék!


Ez nem átok, nem is ezotéria, hanem inkább pszichológia.


Valahol ez elkezdődött, találjátok meg, hogy hol és mivel.

Ott lesz az oka a bajnak!

2012. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Amugy van egy olyan, hogy az emberek tudják irányitani, manipulálni a jővőjüket.

Az előttem szóló is tudta volna, le is irta, de ezt nem csak igy lehet értelmezni.

2012. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!