Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mér látok több furcsa dolgot...

Lilith1994 kérdése:

Mér látok több furcsa dolgot idén mint az az elmúlt évek folyamán összesen?

Figyelt kérdés
Árnyak, morgás a szobában mikor egyedül vagyok stb
2012. júl. 5. 00:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%

valahol azt olvastam hogy 2012 miatt

egyre jobban közeledik a Maja naptár vége (nem a világvége)

és az emberek egyre jobban fogják érzékelni a paranormális dolgokat

remélhetőleg egyre több embernek kinyílik a szeme a dolgok iránt:)

Ezt jósolják

2012. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Beképzeled magadnak, miután az egész média ezzel a butasággal van tele. Nem lesz világvége, nem jönnek a gonosz vogonok, nem lesz ősrobbanás meg semmi.
2012. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

dehogyis.. ilyenekre nem gondoltam.. világvége meg ezek az tényleg a média hülyesége

De viszont egyre jobban közeledünk 2012 felé egyre több embernek történnek szokatlan dolgai, paranormális.. vagy valaki belebeszéli a hatodik érzéknek

A környezetembe rengeteg ismerősömmel történtek fura dolgok ebben az évben.. és még a szkeptikusok sem tudnak mit mondani rá

2012. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Azért, mert beképzeled magadnak, hogy ez egy különleges év.
2012. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Bebo88 válasza:
én várom a változást, bármilyen lesz....(érdekes volt az életem és még most is...nem kapok válaszokat...csak várok)
2012. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mert idén nagyon szélsőséges az időjárás.
2012. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű!

A dimenziók kezdenek össze csúszni, és ez által minden dolog itt materializálódik a földön mivel ez egy 3 dimenziós világ.

Mivel, csillagászatilag meg van magyarázva a 2012 vége. Ezért a maja naptáras világ végét kéretik elfelejteni.

Új energiák hatnak a földre és minden egyébre, ezért látsz, tapasztalsz furcsaságokat. 2012 a spiritualitás éve kéne hogy legyen, de mivel sok a skeptikus és a téves infó, ezért mindenki elfordul e témától. Kezdődött 1982 vagy 1987ben már nem tudom pontosan, azzal a nagy újsághírrel, hogy a maja naptár megmondja a világ végét! Csakhogy ez nem éppen így van. A maja naptár egy korszak lezárulását határozza meg, és mivel egy új korszak kezdődik ezért nem is készítettek hozzá új naptárat. De persze mindenki azt hisz, amit szeretne, vagy képes befogadni.:)

2012. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Az igazság az,hogy nem képzelek be semmit, mert nem nagyon nézek televíziót. Én olvastam hogy lesz változás elvileg, de ettől meg nem hiszem hogy ez egy különleges év lenne.
2012. júl. 5. 15:57
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már tavaly meg tavalyelött is láttam már sok mozgó vagy épp álló fényes, gyakran szines éles szikrákat, de sok mást is...

Most kevesebb van, de nagyobbak és másmilyen természetüek (nem olyan agresszívek és gyorsak, gyakrabban állnak)

Ha sok furcsa dolgot látsz az azt is jelentheti hogy spirituális beavatás elött állhatsz, amire nagyobb esély van 2012 miatt is, mert a világ nameg az ember irányitva van Istentől és úgy is marad...

2012. júl. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
egyet értek a második kommentelővel, csak beképzeled magadnak, egyik este legyen nálad zseblámba, és ha hallasz, látsz valamit világíts oda, mellesleg kertesházban laksz?
2012. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!