Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Higgyek a jóslásnak?

Higgyek a jóslásnak?

Figyelt kérdés

A barátomat nem fogadja el a családom, én viszont szeretem.

Jósoltattam az interneten ez ügyben.

Ez volt a jóslat:


1171. NYUSZI004

Kedves Csillagtündér!


Hogyan fog alakulni a családommal a kapcsolatom? Elfogadják a barátomat (ha igen mikor)? :( Mennyire lesz komoly a kapcsolatunk?

1995.09.04. 11:30


Válaszodat előre köszönöm!


CSILLAGTÜNDÉR

Köszöntelek kedves, sajnos a barátodat nem fogadja el a családod,és ez a viszály a kapcsolatototk rovására megy. Vagy is a kapcsolat nem lesz hosszú távú, és komoly.

Szívesen segítek egy rövid ingyenes kivetéssel.

varazslatok4@gmail.com


Nagyon félek, hogy beválik a jóslat...

Szerintetek be fog jönni?


2012. szept. 22. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na húzzál aludni, DE MOST RÖGTÖN!!!!!
2012. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csillagtündér nem megbízható, én ajánlok egy jobbat. Keresd föl Angyalszemet. Ő egy igazi atlantiszi fényjáró és nagyon ért a dolgához. Itt egy kép róla: [link]
2012. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne már, ez hülyeség! Ingyenes kivetés, ja, aztán meg majd pénzért a többi. Mind erre mennek. Ne higyj az ilyennek.
2012. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha Csillagtündér mondja, akkor az valószínűleg úgy van.


Pista jósnő

2012. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak sajnálni tudlak min2töket


Elemér jósnő

2012. szept. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ezalor ***** válasza:

kedves kérdező!



Ez a jóslat BAROMSÁG! A Jóslás NEM így működik! Már a valódi.


Először is, a jövőt NEM lehet megmondani, mert NINCS előre megírva. A valódi jóslás egy problémafeltáró, kérdéselemző folyamat. Egy valódi jós elmondta volna, hogy rosszul kérdezel, és segített volna megtalálni a helyes kérdést.


Másodszor, az hogy ilyen állításokat tesz, hogy nem fog sikerülni, és tönkre fog menni a kapcsolatotok, erkölcstelen és felelőtlen! Ha eléggé erősen elhiszed, akkor pedig önbeteljesítő jóslattá válik - vagyis CSAK azért valósul meg, mert te erősen hiszel benne.


Egy valódi jós elmondta volna, hogy mindenen lehet változtatni, hogy a jóslás lényege az hogy TUDJ változtatni az életeden azáltal hogy megérted mi miért van úgy, minek mi a háttere, mit hogyan lehet ellensúlyozni. A csalók egy tipikus eszköze a kérdező félelmeinek, és azon keresztül magának a kérdezőnek a manipulálása. A csalók leggyakrabban családtag halálával, párkapcsolatok tönkremenetelével ijesztgetik az embert.


Ráadásul személyes véleményem szerint jóslásban jó munkát végezni csak személyes találkozással lehet, Interneten keresztül nem.


Ez a Csillagtündér vagy csaló, vagy még rosszabb: kontár. Jósolni nagyon nagy felelősség, mert ha hülyeségeket, téves dolgokat mondunk a kérdezőnek, azzal komolyan árthatunk neki.


Ne hidd el, ez hülyeség. Ez esetben a helyes kérdés az lett volna, hogy mi áll annak a hátterében hogy nem fogadják el, és hogyan lehet ezt feloldani. De erre persze csak egy valódi jós tud használható választ adni.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ezalor ***** válasza:

#2-es válaszoló!!!


NE AJÁNLGASS SENKINEK Ezo Tv-s jóst!!!


Az Ezo TV-ben egytől egyik csalók vannak! A valódi jóslás nem így működik! Az egyszerű szemfényvesztés, és csak az ember pénzére utaznak!



Ezalor

2012. szept. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ezalor ***** válasza:
Sőt, ahogy nézem a #2-es válaszoló most másolta ki azt a linket egy másik kérdésből. Ezek szerint 2#-es válaszoló egyszerű troll aki csak szórakozik.
2012. szept. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem jóslat volt, hanem logikus következtetés. Ha a családod ne fogadja őt el, akkor ebből automatikusan az következik, hogy ez ráhúzza bélyegét a kapcsolatotokra is. Az én férjemet anyámon kívül mindenki elfogadta. Ő eleve minden barátomat akivel eddig jártam utált, férjem sem volt kivétel ezalól. Esküvönk után kb 1 évvel már abszolút fiának tekintette és azóta is jó a viszony kettejük között. De ez csak az én példám.
2012. szept. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Ha szeretnéd, és Sátán tudja ezt akkor igen.


Minden spiritiszta dolog tőle ered, ezért Ő úgy irányítja az életedet ahogy te akarod.

Igaz ennek megkéri az árát.

Javaslom, inkább a teremtő Istennél keress menedéket.

2012. szept. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!