Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Olvastam a Lacerta interjút...

Olvastam a Lacerta interjút kinek higgyek 404-nek vagy a Reptilioidoknak?

Figyelt kérdés
Szeretnék értelmes válaszokat látni
2011. okt. 29. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom mi az a Lacerta interjú. de a Reptoidokba higgy
2011. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Már ne haragudj, de nem vagy normális, ha hagyod hogy mások döntsék el helyetted hogy kinek vagy miben higgy.
2011. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A pszichiáternek higgyél amikor érdeklődik 404 és Árpi címe felől és miután megmondtad azt mondja, hogy szeretemmagamruha és mosolygó.
2011. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Vigyázzatok 404-vel, mert a Reptoidekkel barátkozik és velük bartákozni, olyan mint kígyót melengetni a kebleden.
2011. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért mit mond Lacatera és mit mond 404 és mit mondanak a reptoidok??
2011. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
A lacerta egy mese, állítólag egy űrlény és egy riporter beszélgetése. Négyszáznégy meg egy ufo kutató aki sokat gandzsázik és nyalja az elesdét és a többi ufó kutatóval ellentétben bevesz még vmit így nem támadják meg a hallucinációk!
2011. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Egyiknek se.

404 egy vicc, említésre sem méltó amit összehord.

A Lacerta interjú már érdekesebb. Szerintem az is kitaláció, (mármint maga az interjú, kb. mint a képzelt riport) de aki leírta, otthon van a témában, és sok dolog egybevág.

Viszont! Egyrészt sok elég gyermeteg dolog is van benne, ami nem illik bele.

Ezen kívül a reptoidok, olyan 100000000 éve a megtévesztésből, manipulálásból "élnek" azt se lehet nekik elhinni amit kérdeznek, nem még amit mondanak, pláne, ha még az igazukat is bizonygatják. Ráadásul ezek mindegyike (az emberek számára) rosszindulatú félrevezetés!!!

Ezen kívül az író maga is elismeri, hogy nagymértékben megvágta és cenzúrázta az interjút, (már ha megtörtént) szóval ha az elhangzottakról tudjuk, hogy csak kiragadott részletek, akkor mindegy, hogy igaz e, mert az eltitkolt részek teljesen megváltoztathatják az egészet.

Senkinek ne higyj, senkiben ne bízz. Olvasd el a legtöbb infót, a legszélesebb körökből, és rakd össze magad az egészet!

2011. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Apámnak ne higgy. Mi tényleg nem vagyunk emberek és hazudott amikor azt mondta hogy ő nem földönkívüli. Ezért most ki fogok kapni de nem érdekel én nem hazudok egy embergyereknek. Szeretem az embergyerekeket. Az emberfelnőtteket már nem.
2011. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ezen kívül a reptoidok, olyan 1000000 éve a megtévesztésből, manipulálásból "élnek" azt se lehet nekik elhinni amit kérdeznek, nem még amit mondanak, pláne, ha még az igazukat is bizonygatják. Ráadásul ezek mindegyike (az emberek számára) rosszindulatú félrevezetés!!!"


Ez komoly? Ezek szerint tele van velük a Parlament...

2012. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
TE jó isten ti aztán rendesen beszivtatok,nem kéne ennyi pénzt kidobni az ablakon pár jointra!!4
2012. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!