Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Teljesen Ezo ellenes vagyok,...

Teljesen Ezo ellenes vagyok, de szeretnék felcsapni jósnak/tisztánhallónak/szellemlátónak stb, mert rengeteg pénzt látok benne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 22:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha van benned egy kis tisztesség akkor inkább valami más szakmát választasz. Ezek mind a pokolra fognak jutni.
2012. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnos kell a pénz.
2012. szept. 29. 22:39
 3/22 anonim válasza:
36%
Ez az igazság, ezek bunos ``szakmák``...ha mágiával kapcsolatos dolgokkal foglalkozol, a pokolban fogod végezni!
2012. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk ásd el magad.

Normális ember akkor sem gondolkodik azon, hogy hogy kéne átverni másokat, ha nagyon nincs pénze.

Egyúttal gratulálok a szüleidnek hogy nem sikerült egy gerinces, becsületes embert nevelniük...

2012. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%

Az ezotériás és spiritiszta szokásokkal, azok foglalkoznak, akik Sátán szolgálatában vannak, mert erre Ő adja az erőt, tudást.

Jó sok pénzzel is megáldja ezeket az embereket-.

de van egy hátulütője:


Sátán sokat ígér, keveset ad, és aztán mindent elvesz.

Én azt mondom, inkább a biztos kevés, mint a bizonytalan sok.

2012. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Rejtélyekben kell beszélned. Legyél mindig homályos, a szavaid meg többértelműek.

Egy jóslatodnak kell csak bejönnie, aztán már pénzt is kérhetsz. Én néha jósolok itt a gyakorikerdesek-en, és egy csaj visszaírt, hogy biztos úgy lesz, mert annyi tényező talált, pedig a csajt soha nem ismertem, és semmit sem tudtam róla.

Több tippet nem adok.

Sokat lehet vele keresni, de biztos vagy benne, hogy más emberek becsapásával akarod keresni a kenyered ?

2012. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Csak a pénz miatt?

Pont a hozzád hasonlóak miatt szidják rendesen a szkeptikusok meg sok agyatlan ember a témát...


Jól megjegyezni hogy akik a médiában szerepelnek vagy nagy a hírnevük a legnagyobb részük csaló!

Persze lehet pár kivétel....

Akik meg tényleg tudnak valamit hupsz értékes dolgot nem irok ... Mert én úgy vagyok hogy nem adok tudást olyanoknak akik visszaélnek vele.

élösködjél a családodon mást meg hadjál ki belőle !

2012. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
szerintemirj ki pár buta kérdést ide és tuti kapsz tippeket :)
2012. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Csak hazudozz össze vissza. Szánalmas, hogy csalásból meg lehet élni, az meg még jobban, hogy van aki el is hiszi ezt a sok hülyeséget.
2012. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Hit nélkül nem lehetsz látó..


Aki valóban látó, nagyon jól tudja, hogy tehetségét nem válthatja aprópénzre. Persze itt is olvasgat néhány jós, akik néha elmondják, hogy a kenyér és a tej nekik is pénzbe kerül, csak azt nem tudom, akkor miből fognak megélni, ha a képességük hirtelen megszűnik. Mert bizony bármikor megszűnhet, ha rosszul használjuk, vagy ha veszélyezteti a biztonságunkat..

2012. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!