Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Teljesen Ezo ellenes vagyok,...

Teljesen Ezo ellenes vagyok, de szeretnék felcsapni jósnak/tisztánhallónak/szellemlátónak stb, mert rengeteg pénzt látok benne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 22:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%

Vegyél egy üveg gömbvázát a tescoba. Belülről fesd be fekete üvegfestékkel, hogy úgy tűnjön, hogy látni benne a túlvilágot. Vegyél egy fekete köpenyt, egy vörös fejkötőt és egy pentagramma jelképű nyakláncot. Sok gyertyát, a szobát ahol a vendégeket fogadod vörössel és feketével "öltöztesd" fel (pl. száraz vörös rózsa, vörös és fekete festékkel össze kent falak, fekete sötétítőfüggöny). Fontos, hogy a szobába ne szűrődjön be kinti fény, csak belső világítás lehet és az is szűrt, ill. érdemes egy égőt vörös festékkel befesteni, mert az vöröses fényt ad. Ezek kellemessé teszik a szobát, de rideg dolgok is kellenek. Ezek a következők: faasztal (kopottas), faszék (csupasz, nincs rajta párna, ugyan csak kopottas), a falra, sötét hátterű, elvont, rideg képek (a halálról). Fontos, hogy ne legyen szőnyeg, esetleg egy sötét színű futószőnyeg. Jó, ha van egy koponya (mű) ami egy kis asztalon van a sarokba, ill. kitömött állat (fontos, hogy ragadozó legyen, pl bagoly). Ahogy mondtam szőnyeg ne legyen, helyette padló, kicsit összekarcolva, sötét lakkal lekenve. Ne legyen puha fotel csak jó kemény faszék, ill. fontos, hogy más helységbe ne lehessen átlátni. Alapkelékek, ugye az elkészített gömbváza, lefordítva (érdemes neki egy talpat csinálni fából), egy jóskártya, pár db kő, fog. Akkor teafű (vizezve) egy csészébe, jósló kártya. Nem kell semmi hit.


Én egy volt jós vagyok. kb. 2 évig jósoltam először, utána abba hagytam, következőnek a válság elején kezdtem egészen e év nyárig. Közel 8-12-szorosát kerestem mint azelőtt a tescos árú felöltő állásommal. Azért hagytam abba, mert elég pénzt össze szedtem, hogy külföldön végre nyissak egy éttermet. Augusztustól élek Angliába.

2012. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

11-es, és nem szégyenled magad? Egy picit sem?

Bár egyszer így is-úgy is visszakapod a sorstól...

2012. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy valaki rezzenéstelen arccal az emberek szemébe tudjon hazudni, azért pofa kell.
2012. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
Mégis sokan megcsinálják.
2012. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kétségbeesett emberek utolsó (esetleg gyógyszerre szánt) pénzét elvenni, mert "kell a pénz"... A világ igazságos, visszakapjátok mind.
2012. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%

"11-es, és nem szégyenled magad? Egy picit sem?

Bár egyszer így is-úgy is visszakapod a sorstól..."


Nem, egy picit sem, mivel amit leírtam abból semmi sem igaz. Ellenben örömmel látom, hogy a fogyasztó társadalom egyes -összes- tagjai mennyire tudatlanok vagy csak hipokriták.


Aki pedig a sorsban és a világ igazságában hisz az feküdjön ki a napra és várja a szájába a sült galambot.

2012. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az emberek nem annyira hülyék, mint ahogy te gondolod.

Kár lenézni őket, pláne, ha belőlük akarsz élni.


Ha jós lennél, vagy szellemlátó, és elmennének hozzád, úgyis vágnák, hogy csak a pénzük kell neked, és hülyét csinálsz belőlük.


Ha te se veszed komolyan, amit csinálni akarsz, akkor a "klienseid" se fognak komolyan venni, és nem megy majd hozzád a kutya se.


Lehet, hogy ez az egész jós/halottlátó/szellemlátó dolog hülyeség, de, aki komolyan csinálja, az legalább hisz benne, és ettől hisze benne az is, aki hozzá fordul.


Ezért gyógyulnak meg, akiknek "energiát adtak", meg "levették a rontást", mert elhiszik, és mert legalább a jós empatikus volt velük.


Lehet, hogy hülyének nézed az embereket, de annyira garantáltan nem hülyék, hogy fizessenek egy olyan embernek, mint te, aki már a kezdet kezdetén majmot akar csinálni belőlük, és bevallottan csak a pénzüket akarja kicsalni.


Csináld, ha akarod, de úgyis belebuksz!

2012. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%
Menj el szellemvadásznak.
2012. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem hülyék az emberek?
2012. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem hülyék, mint a kérdező gondolja.

Legalább a jósnak hinnie kell benne, hogy amit mond, az igaz.

Nem igaz amúgy, de ha hisz benne, akkor a "páciens" is fog hinni benne.

Ha ő se hisz benne, nem fog hozzá menni a kutya se.

Ez olyan, mint amikor látsz egy énekest, aki lenyomja a műsort, de unja, mint az állat, és ezt a közönség megérzi.

Így nem megy a koncertjére a kutya se, vagy csak az, aki nagyon elfogult.

De ez orvosban is ilyen, meg mindenben...

Őszintén?

Te elmész egy olyan orvoshoz, aki unja az egészet, és látszik, hogy csak a pénzedet akarja, de közben a pokolba kíván?

Magánorvost gondolok.

Persze, hogy nem.

Én is úgy vagyok ezzel, hogy "Megy hozzád a bánat, ha ennyire félvállról veszed, és ilyen pökhendi vagy!"

Voltam egy ilyen fiatal fogorvosnál, olyan unottan csinálta az egészet, és olyan fölényes volt, hogy a lábam nem tettem be hozzá többet.

Mert a pénzemért minimum, hogy empátiát és odafordulást várok.


Így vannak azok is, akik szellemgyógyászhoz, meg ilyesmikhez mennek.


Az a minimum, hogy érezzék az odafigyelést.


Úgyse attól gyógyulnak meg, hogy energiát kapnak, hanem attól, hogy reményt kapnak.


Azt, meg, hogy hülyének néznek, azt mindenki érzi, mert igenis senki nem hülye, se nem vak.

2012. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!