Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van pozitív vagy negatív...

Van pozitív vagy negatív tapasztalatod nyelviskolákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelenleg középfoku szinten beszélek angolúl. Szeretném letenni a felsőfokú nyelvizsgát. Tavasszal van lehetőségem 4-5 hónapra kiutazni USA-ba vagy Kanadába nyelvettanulni.

Mit ajánlotok?



2012. aug. 21. 09:15
 1/3 Faferi válasza:
Az attól függ mit szeretnél beszélni a nyelvet vagy papírt róla. Az iskolában (már a jobbakban) azt taníitják hogyan tanulhatod. Csak úgy tanulhatod ha rákényszerülsz a használatra. Kemény dolog de eredményes , ez tapasztalat.Én is így tanultam meg négy nyelvet.
2012. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Addig is, amíg eldöntöd, hogy milyen módon akarsz tovább tanulni, ajánlok neked egy nyelviskolát, ha még nem ismernéd.


Ez pedig a Chance Nyelviskola


Itt német és angol anyagokat találsz alap-, közép és felsőfokon is.

Nagyon jó, még a szinten tartáshoz is, ajánlom figyelmedbe.

Elküldöm a linket, érdemes körülnézni az oldalukon.

[link]


Ja, és nekem csak pozitív véleményem van róluk. Egy német tréninget végeztem el, a leckéket folyamatosan kaptam. Ha problémám volt, vagy megakadtam, elég volt csak egy email-t küldenem és már válaszoltak is.

Ingyenes gyakorlatok, feladatok, magazin rendelés lehetősége, amely ingyenes és havonta érkezik a címedre.


Folyamatosan bővülnek, most pl. a Feladattár-t újítják, amely egy zárt rendszer, ez fizetős.

De az oldalon mindent megtalálsz.

Jó keresgélést. Üdv.

2012. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!