Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nekem nagyon sértő hogy...

Nekem nagyon sértő hogy valaki tisztánlátónak nevezi magát. Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy én nem vagyok tisztánlátó, nem láthatom a dolgokat teljesen, csak a kiváltságosak. Pedig tartom magam ugyanolyan értékű embernek mint a tisztán látók hallók.
2012. okt. 22. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ellene tenni semmit! Hagyd meg a kuruzslónak a maguk kis játékait.
2012. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ezen nem kéne megsértödnöd... van akinek elöbb romlik a szeme... így jártál.. vegyél szemüveget :)
2012. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Nincs min megsértődnöd.Ezek a képességek elvileg mindenkiben megvannak, legalább is, gyermekkorban, aztán a legtöbb emberből kinevelik vagy csak annyira leköti a tudatukat az egyéb információ áradat, hogy teljesen háttérbe szorulnak ezek a képességek.Ezekkel egyébként nem mindíg könnyű együtt élni, tehát akár felfoghatod úgy is, hogy egy gonddal neked kevesebb.De ha annyira akarod, megpróbálhatod fejleszteni.
2012. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nagylzs ***** válasza:

Ha téged sért az, hogy mások valamiben jobbak nálad, akkor a hiba benned van. Ha tudod hogy ezek a mások hazudnak, akkor még nagyobb a probléma. Mert egy hazug ember hazugsága nem tesz téged kisebbé.


Nincs miért megsértődnöd. Vannak dolgok amikben Te vagy a jobb, vannak amiben mások. Ha nem a versengésre hanem a szeretetteljes együttműködésre koncentrálsz, akkor nem tudsz megsértődni.

2012. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as, az se szeretem ha hülyének néznek.
2012. okt. 22. 14:39
 6/12 Zsizsik666 ***** válasza:

Tudod kérdező, egy normális tisztánlátó menekül a képessége elől. Ez nem fenékig tejfel, hogy élvezkedjen rajta az ember, mikor előre látja, pl. hogy XY, akinek 8 év után nagy nehezen sikerült teherbe esni, el fogja veszíteni a gyermekét, vagy előre látja, hogy a szomszéd fiatal fiú meg fog halni. Mit tud tenni? semmit. Akkor meg marha jó tudni, hidd el, az őrületbe kerget.

Vagy megérzed, hogy a szerelmed épp most szenved balesetet, király mi? Még ha el is nyomod, ahogy tudod, akkor is, ilyen dolgokat megérzel De a tehetetlenség. Vagy szimplán csak szellemeket látsz, na az is tök jó, hamarabb kapsz infarktust. Ha meg megszokod, meg szivesen beszélgetsz velük, kikészítenek, egy percnyi nyugtod sincs többé soha.

Kiváltságosak. Aha. Kösz.

2012. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél kontaklencsét.
2012. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Antimod ***** válasza:
A látás egy szinonima ebben az esetben. Ilyen értelemben én is homályosan látó vagyok, nem kell ezen megsértődni. Amúgy is ez egy állapot, másoknak pedig adottság.
2012. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zsizsiknél a pont. Kiegészíteném az állandó meg nem értettség érzésével, akkor is hülyének néznek, ha csak a nagyon szűk körödben mesélsz az élményeidről. Marad az elfojtás :S
2012. okt. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zsizsik666 ***** válasza:
9: keress ilyen érdeklődésű embereket, lehetőleg ne a neten, hanem a való életben. Beszéljétek ki a témát. Be lehet tőle gyogyózni, már énsem vagyok százas :D
2012. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!