Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit lehet tenni a Sors ellen?

Mit lehet tenni a Sors ellen?

Figyelt kérdés
Van egy szerelmem, akit nagyon szeretek, de nem nekem rendelte a sors. Tudom, mert megkérdeztem a kártyákat a védőangyalomat és a lilkemben is érzem, hogy a sors nem nekem rendelte. Minden azt mondja, hogy nem egymásnak rendeltettünk, de én nagyon szeretném őt, mit lehetne tenni ?
2012. szept. 23. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem szereted igazán!!!! Mert, aki igazán szeret, az ilyen jelentéktelen dolgokkal nem törődik, hanem azon agyal, hogy tegye a másikat boldoggá. Ezen gondolkodj el!
2012. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom a kártyáknak csak akkor van igazuk ha egymás után legalább 10-szer ugyan azokat a kártyákat látod!


De ha megfigyeled és másodjára is leosztod magadnak a kártyákat mást fognak mutatni, és ugyan így minden alkalomra leosztva mindig más "választ" kapsz ugyan arra a kérdésre!


Én azt mondom hogy egy életed van és ne "hülye" kártyák által éld le azt! ;)

2012. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Majd idővel jön egy jobb! Én úgyan igy voltam még az ócska szerelmi kötéseket is ki próbáltam mindent megtettem hogy össze jöjjön a dolog és még is csak barátok maradtunk majd kegyetlenül össze vesztünk és annak is vége lett pedig még fontos volt számomra közel 1évig szerettem a srácot titokban ja de akkor 16 voltam...most már 22 vagyok és jelenleg nem vagyok szerelmes :D
2012. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 nagylzs ***** válasza:

Az érzés kevés. Próbáld megfogalmazni hogy mi a problémád! Nagy felelőtlenség lenne egy megérzésre hagyatkozva megszakítani egy kapcsolatot. Ráadásul ezzel nem csak saját magadnak, hanem a párodnak is tartozol.


A sorsod érted van! Ne ellene tegyél hanem érte. De a kártyák nem fogják megmondani hogy mit kellene tenned. Ezt csakis neked kell eldönteni. Nem kenheted a kártyákra a dologot. Ahogy a róka mondta: felelős vagy azért akit megszelídítettél. Nem tudod elkerülni a felelősséget. Ha megpróbálod, akkor ez a probléma újra és újra elő fog jönni. Mert amíg nem érted meg, addig újra bele fogsz esni ugyan abba a hibába.

2012. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

A sorsodat te alakítod, nem a kártyák, se a védőangyalok, se a 'lilkem', akármi is az. Ha szereted a fickót, akkor legyetek együtt. Ha nem működik a kapcsolatotok, akkor szakítsatok. Ha így lesz, az se a kártyák miatt lesz, nem kell belemagyarázni mindenbe az ezotériát. A sors úgy lesz, ahogy te akarod.


Posta jósnő

2012. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

B_zmeg, elrontottam.


*Pista jósnő

2012. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Még az igazi jósnők is hibázhatnak.
2012. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
:D
2012. szept. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Semmi baj, egy gyakorlott jósnővel is előfordul az ilyen. Kitartás, Posta jósnő!
2012. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 url ***** válasza:

Próbáld megnézni hogy vajon miért kaptad ezt az érzést. Kérdezd meg az angyalaidat.

Ez csak egy újabb lecke.

2012. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!