Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik igazi jós aki megtudja...

Létezik igazi jós aki megtudja mondani a jövőd?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Esetleg telefonszámot tudnál adni?
2013. jan. 27. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
rossztól*
2013. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Lehet, hogy van, de senki nem hisz neki akkor sem, ha később igaza lesz, ugyanis kívülről ugyanolyan mint te vagy én, és sokan csak jósnak adják ki magukat de össze-vissza beszélnek
2013. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mustafa33 ***** válasza:
Létezik, de csak egy. Szerénységem ☻.
2013. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
szerintem nincsenek jósok, azok csak könnyen szereznek pénzt szerencsétlen emberektől! a jövődet te alakítod, és minden pillanatban változik!
2013. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Vannak látók. Volt olyan, hogy orvosi rendelőben egy ismeretlen ember mindenkinek elmondta pontosan mi baja. Ilyen van. A jövőt meg pontosan nem lehet megjósolni, de van olyan, hogy homályosan, de mond valamit róla. Ebben hiszek. Bár nem is tudom. Ennyi erővel én is jós vagyok ha azt mondom egy nap elpusztul a Föld, és nemsokára gazdasági válság miatt elbukik a társadalom? Érdekes dolgok ezek.

Ja és sz. Erik : te komolyan elhiszel minden fa.ságot, ami a tvben megy? Az ottani jósoknak csak nagy fantázia szükséges, vagy még az sem, csak egy szövegkönyv... ugyan már a tv csak szemetet sugároz, amit a gyökér emberek elhisznek. Ez így van, én el is hiszem... Nézz hülyének, pont le.arom, mert tudom, hogy ez igaz. Ha nem hiszed ajánlom figyelmedbe Antifaces videoit. És én nem ezekből jöttem rá erre. Na, viszlát!

U. I. : bocs a durva hangnemért :/

2013. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!