Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent az "hogy a lélek...

Mit jelent az "hogy a lélek már kiválasztott"? Babát szeretnék és a jósnő barátnőm, ezt mondta amikor rákérdeztem, hogy mikor sikerül a baba.

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 15:04
 1/8 anonim válasza:
63%
Születésünk előtt tudatosan választjuk ki a szüleinket. Ez annyit jelent, hogy téged már kiválasztott valaki, tehát mostmár bármelyik pillanatban megfoganhat, már csak rajtatok múlik...:)
2013. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:
A lélek már jó előre kiválaszthat téged, a kérdés csak az, honnan tudja/tudhatja a barátnőd, hogy ez megtörtént-e.
2013. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én lennék az anya,én jártam a jósnő barátnőmnél,a párom még várna pár hónapot,addigra tudunk saját házat fizetni.
2013. febr. 28. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
vizsgáltad ki magad...
2013. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez csak egy babona. Nem választott ki semmilyen "lélek". A barátnődnek kellett valamit mondania, hogy ne görcsölj rá a teherbe esésre. Nem mondhatta azt neked, hogy fogalma sincs arról, hogy mikor fog sikerülni.Lehet, hogy egy hónap, de az is lehet, hogy csak két év múlva.
2013. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

>Születésünk előtt tudatosan választjuk ki a szüleinket.

>A lélek már jó előre kiválaszthat téged,


Ezek elé azért odakívánkozik, hogy "Vannak, akik azt hiszik, hogy...".

Semmi sem mutat arra, hogy ez így lenne. Más kérdés az, hogy van, aki hisz benne.

2013. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló. Vannak kiválasztott emberek,akiknek ez nem hit. Kár, hogy nem mindenkinek adatik meg, de úgy vélem ez is jogos! Másrészt a kérdező megkérdezte a jósnő barátnőjét... -szerinted nem hiszi? Ha nincs is nyakig a témában.. nyitott rá.
2013. márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

off

#7: Ha valamit elfogadsz anélkül, hogy tapasztalnád, az hit, nem több, nem kevesebb. És mivel ez egy nyílt fórum, amit sokan olvasnak, nem jogos, hogy tényként beszéljenek olyan dolgokról, amik hiten alapulnak.

/off

2013. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!