Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan jósnő aki...

Van itt olyan jósnő aki ingyen jósolna nekem 3-4 kérdést? Fel is hívhatom (emelt díjast nem tudok hívni)

Figyelt kérdés
Telefonon keresztül egy kicsit "személyesebbnek érzem a dolgot. 4-5 kérdésem lenne, a párkapcsolatommal kapcsolatban. Remélem valaki tud nekem segíteni!

2012. okt. 26. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

A párkapcsolatod rajtad és a párodon múlik.

Ingyen nincs semmi. (mert az egész kitaláció).


Viszont adok neked ingyen tanácsot:

Ha problémád van, akkor a pároddal beszéld meg és ne csak a saját boldogságodra törekedj, hanem éljetek együtt közösen szeretetben.

A túlzott féltékenység megöli a kapcsolatot, de ha tojsz a fejére és nem foglalkozol vele, akkor elhidegülhettek egymástól.

2012. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Férfi jós nem jó, csak nő?

Egyre többet csalódok az emberekben...

2012. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha a párkapcsolatban attól leszel bölcsebb, hogy egy vadidegen, aki nem ismer milyen ad hoc tanácsokat ad ("jósol"), akkor ott nagy a baj, elsősorban az elmédben. Ezen az alapon megkérdezheted név nélkül itt is a problémákat.
2012. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Ohh drága kisszivem, jósolok én neked amit csak akarsz, amennyiben fizetsz 3000Ft-ot fél óránként, azért hogy én végig hallgassam a te sírásodat a szerelmi életedről, majd 5 perc alatt kitalálom a jövődet, amiben te annyira fogsz hinni ,hogy lehet meg is valósul..


Igazuk van az elöttem íróknak, a magánéletedről ne idegenektől kérj tanácsot. Ott vannak a szüleid/barátaid, sőőt most kapaszkodj, mert hihetetlen lessz! A párod is.. Tudod ő nem egy kiskutya, képes a beszédre és megtudod vele beszélni az esetleges problémáidat..:)

2012. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. A jóslás egy nagy humbug. Ha nem az, akkor is kevesen tudnak azok közül, akik azt állítják magukról.

[link]

Ezt ajánlom megtekintésre. Itt kevésbé meggyőzőnek hat a jós.

2012. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én válaszok a kérdéseidre, ingyen, ha rajta vagy a facebookon az elég nekem, h lássam az arcod.
2012. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PrettyVillain ***** válasza:

1. nem, nem fog elvenni

2. ha szülsz neki sem

3. igen, van másik neki

4. igen, őt fogja elvenni

5. nem, most se szeret

nincs mit.

2012. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nééém akársz ésetléég valámi mááást, cicafijúúú? :P


Puszi pááá,

Beeelaaa jósnő. :P ;-)

2012. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

7/7 kicsit ironikus, de igaz!

Fiatal koromban, amikor még én is bedőltem mindenféle kuruzslónak, elmentem egy jóshóhöz. A probléma a következő volt: egy külföldön élő férfit kerestem, és az volt a kérdésem, hogy kezdjek-e új kapcsolatot vagy visszatér?

El is mentem egy lepukkant lakásba, a hölgy annak ellenére, hogy "vagyok a béke, vagyok a nyugalom" nagyon türelmetlen volt velem.

Kemény 1000 Ft ért (ez 2000. ben volt) volt minden egy komplex csomag: tenyér, cigánykártya, tarot stb...

Azt jósolta, hogy legyek egészen nyugodt a fiú nagyon szeret engem, és alig várja, hogy visszatérhessen hozzám.

Ez már az én hibám, hogy az egészet komolyan vettem, mert 8 hónapig vártam, majd eljött a levél, amiben megírta, hogy bocsássak meg neki, de soha többé nem tér vissza, és fél éve állandó barátnője van.

Egy évvel a remek jóslás után láttam a hölgyet, amint rendkívüli szakértelemmel búvárkodik a kukában és közben magában motyog valamit.

Ha megnyugtatja a lelked, akkor jósoltass, de az igazságot mindenkinek magának kell megkeresnie, és mindenkinek más a megfelelő út.

2013. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!