Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki előre megálmodik bizonyos dolgokat?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok mindent megálmodtam, ami megtörtént, most konkrétan nem írom le, de tegnap este azt álmodtam, hogy az egyik tanárom terhes, erre ma bejelenti, hogy terhes. Na ekkor gondoltam hogy ez már több a soknál. Már nagyon sok mindent álmodtam, ami megtörtént. Létezik ilyen? Ez valamilyen különös képesség vagy mi? És ha igen, akkor mire használhatom?

#ezotéria #álom #előre álmodás
2013. márc. 3. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam,de én konkrét dialógusokat is.
2013. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon sokakkal előfordul, nekem is volt ilyen időszakom fiatalabb koromban.

Bár én úgy gondolom, hogy nem feltétlenül a jövőt álmodod meg, hanem alvás közben egy mélyebb tudatállapotban könnyebben összerakod a jövőre utaló apró jeleket, amiket amúgy észre sem veszel.

Valóban van olyan is, hogy olyasmit álmodunk meg, amiknek nem lehetnek előjelei, de magyarázat biztosan van.

Például egy dialógus megálmodása - lehet, hogy csak a beszélgetés tényét, témáját álmodta meg az előző válaszoló, és mikor megtörtént, már úgy gondolta, úgy emlékezett, hogy pontosan azt álmodta. Csalóka dolgokra képes az agy. Persze nem biztos, hogy így volt, csak egy lehetséges magyarázatot adtam, igazából olyan keveset tudunk, hogy ez csak találgatás.


Hogy ezeket mire használhatod? Hát, igazából semmire, maximum felkészülhetsz az adott dologra. Persze ne vidd túlzásba, mert az álmok többsége nem valósul meg.

2013. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű - hűen írd le, amit megálmodsz. Aztán hasonlítsd össze a valósággal - de őszintén. Ami nem jön be, azt is jelöld, és ami bejön, azt is jelöld.


Aztán lepődj meg, hogy a legtöbb nem jön be, és ezekről el is feledkezel. Az a nagyon kevés, ami meg valóban igaz lesz, annyira meglepő, hogy az agyad kapcsolja is össze a kettőt.


Egyszerű kísérlet, ha nem félsz, próbáld ki ;)

2013. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Váradi Attiláné válasza:
100%

Létezik hogy előre megálmodunk dolgokat. Sokszor el is felejtjük ,de mondjuk 2 év múlva van egy szituáció , egy mozdulat vagy egy elhangzott beszélgetés vagy akár egy mozdulat. És akkor beugrik hogy ezt te már megálmodtad. Volt már ilyen?Nekem igen.

Aztán egyszer álmodtam hogy a fejem felett van egy repülő nem túl magasan áll a levegőben.Fénylően csillogó ezüst színű szalagok lógtak le hosszan.Álmomban ez nekem nagyon tetszett.Ez 1997-ben volt.

Eltelt két hét és a falunkban ki volt plakátolva hogy a hozzánk közel eső repűlő téren repülős napot tartanak.Jó idő volt elmentünk a gyerekekkel.Árultak tombolajegyet 300 forintos áron.Én semmi képen nem akartam venni.De az egyik lányom annyira könyörgött hogy vettem öt darabot.Minden gyerekemnek egyet.Meg nyertük a fő nyereményt. 150 ezer forintos két személyre szóló repülő jegyet. Hát így is meg lehet előre álmodni dolgokat.De hogy mi a magyarázat rá ezt a mai napig nem tudom.

2013. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Létezik, néha velem is előfordul. Általában elfelejtem ezeket az álmomat, és legközelebb csak akkor jutnak eszembe ha már "történnek".
2013. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Velem is szokott mostanában egyre gyakrabban megtörténni hogy ugyanazt a képet látom vagy részletet mint az álmomban...
2013. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
sokszór velem is megtörténik pl:azt állmodtam,hogy az erdőben ülök egy kis háromszög alakú dombon...és tél van és a hóban ülök,ezt még tavaly állmodtam.Aztán most vagyis ma elmentem a legjobb barátnőmel sétálni....és tádámmm megláttam a dombot előttem és rögtön be ugrott hogy ezt jééé m egállmodtaműD!!!!pedig még soha nm jártam ott
2013. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Létezik, néha velem is előfordul. Általában elfelejtem ezeket az álmomat, és legközelebb csak akkor jutnak eszembe ha már "történnek".


A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/7 Időpont 2013-03-09 18:15

Nálam is ez van, ez a helyes megfogalmazás , idáig nem is tudtam 'elmondani'


Nálam is ugyan ez van!

Általában, nem mondhatom hogy álmodom. De ha álmodom, az nem szokott meg történni.

Inkább az, vagy már úgy vagyok vele ha nem emlékszek rá, csak a nagy sötétségre emlékszem, akkor szokott jönni a dolog, és az érzés. De van hogy emlékszem rá.

2015. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is sokszor van az, hogy egy egy eseményt, történést megálmodok előre. Igaz nem mindig pontosan, de a szálak valahogy mindig összeérnek.
2020. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!