Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy ennyire nem...

Mi az oka, hogy ennyire nem vagyok megelégedve a testem bizonyos tulajdonságaival? (Valójában, nem is az okok keresése a lényeg. )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan nincsenek megelégedve magukkal, de én "beteges" módon gyűlölöm a kinézetem.

A legfőbb okok:

-Sötétbarna szemeim vannak, és én ezt gyűlölöm, legszívesebben kikaparnám őket, vagy egy injekciót belenyomnék, mellyel világoskék festéket juttatnék be. Imádom a kék (főleg világosabb kék) szemeket.

-Középbarna hajam van, és sötétbarna, erős szemöldököm. A hajideálom a szőke, és/vagy a vörös. A szemöldökideálom pedig az alig látszódó, gyenge szemöldök, esetleg, ha erősen látszódik is, akkor szőkésvöröses színe legyen.

-Alig van arcszőrzetem, ami van, az is gyenge szálú, pedig borotválom hetente egyszer-kétszer is. Azt szeretném, hogy sűrű és erős legyen, akkor azonnal növesztenék legalább kecskeszakállat, és mellé hosszú hajat.

Miért nem nézek ki úgy, mint egy kelta, vagy egy skandináv?????? Miért kellett a lelkemnek ezt a testet választania????

Majd megőrjít a tudat, hogy így nézek ki, néha kínomban már saját magam verem.

19 (lassan 20) F.


2013. febr. 28. 00:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus!A barna hajú,szemű pasikat jobban bírják a csajok,nem tudtad?
2013. febr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Maximalista vagy
2013. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Mért nem felel meg neked a sötétebb haj,szem?Mi a baj vele?
2013. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Maximalista?Látom te se vagy a toppon
2013. febr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
én olyat hallottam, h a sötétebb típusú pasik a világosabb típ. nőkre buknak, meg fordítva, amiből az következne, hogy nem magadba kellene szerelmesnek lenni...szóval ne a szemed injekciózd, keress egy kékszemű csajt
2013. febr. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Ha hetero vagy akkor megnyugtatlak, hogy a csajoknak a barna szem és haj jobban bejön mert az férfiasabb. Az arcszőrzeted majd úgy is ki fog nőni.... ha homo vagy akkor meg befestheted a hajad és szemöldököd a szemöldöködet ki is szedheted. De nem a kinézeted miatt fognak az emberek szeretni hidd el!!! A társad úgy fog szeretni téged, ahogyan vagy!!! és ami a legfontosabb, hogy fogadd el magad és szeresd nem a test vagy haj a lényeg a létezésben, hanem a lélek, a cselekedet
2013. febr. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Jól mondta az utolsó
2013. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Antimod ***** válasza:
100%

Pedig sajnos a legjobb, ha beletörődsz, mert egy ideig ilyen maradsz. Lehetnél fogyatékos vagy női lélek férfi testben is, ez még mindig jobb azoknál.

Az arcszőrzeten segíthet valami hormonkezelés, de azt egyáltalán nem ajánlanám. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, hidd el, nagyon sokan máshogy szeretnének kinézni, mint amilyenek, ezzel nem vagy egyedül.

2013. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!



0:27: Nem lesz soha sem társam.


2. 0:28: Azért nem felel meg, mert az indoeurópai embertípus kinézetére nem jellemzőek a sötét színek. A kelták, vikingek és egyéb népek szőkék, vagy vörösek voltak nagy százalékban. Felemelő, dicső érzéssel tölt el, ha látok rajzokat, ábrákat, vagy épp olvasok kelta, vagy viking emberekről. + Egyszerűen szebbnek tartom a világos embertípust.


01:57: Igen, erről én is hallottam. Ha lesz valaha társam, akkor igazi, "árja-típus" lesz.


02:54: Hetero vagyok természetesen. Nem tudom, hogy valójában hogyan látják ezt a lányok, de a helyükben nem úgy nézném a dolgokat. Tudom, hogy a lélek a fontos, nem a kinézet, ezért is lennék örömmel öngyilkos... a lelkem szabad lenne, mint a madár... és leszületnék egy kedvező testbe. Mert két út van: vagy a leszületés, vagy a csillagok.


Antimod: Kénytelen leszek valahogy beletörődni... Csak azt nem tudom, hogyan... Az életet, vagy a "túloldali életet" válasszam-e.... Egyébként, gondolkodtam már a hormonkezelésen, és nincs bátorságom megölni magam. Pedig annak idején az ősök nem féltek a haláltól, úgy mentek harcba, hogy tudták, nincs vége.

2013. febr. 28. 22:44
 10/28 anonim válasza:
Hú! Itt aszem mélyebben gyökereznek a problémák. 1. Hidd el, bár tudom, hogy amit más mond az baromság, de az életkorodból adódóan, ebben a korban mindenkinek vannak önértékelési gondjai. ezzel kár foglalkozni. Ha valamit tudsz megváltoztatni, és emiatt emészted magad, az remek út a diliházba.2. bár az "európai" - faj meghatározása kissé pongyola, mondjuk a görögök/olaszok/spanyolok nem is európaiak. Ez egy nagy katyvasz, és ha jobban belegondolsz akkor a vikingek sem voltak mind szőkék és kékszeműek. Te árja akarsz lenni, de nem az vagy. Így egy kissé ellentmond a külsőd a világképednek, de emiatt nem aggódnék. A világképed idővel majd változik (ez egy ilyen korszak egy férfi életében) és később majd megbánnád, ha most változtatnál magadon. Gyúrj, egyél, növeszd meg a hajad, és hidd el, a szakállad majd megindul idővel (ez egyébként tök egyéni dolog, mert van akinél csak 20-22-környékén indul meg, de akkor aztáán..), és légy te a nagydarab szőrös viking harcos. Valószínűleg senkinek nem fog feltűnni, hogy nem vagy vörös, és akinek a szemed nem tetszik annak bevered a pofáját. De mire ide eljutsz ide, addig majd más ideálod lesz. Szerintem köss békét Őnnmagaddal, és inkább a Zen-buthizmusba méllyegy el, mint a mein**-ba.
2013. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!