Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményed István jósról?...

Mi a véleményed István jósról? Mennyire hiteles?

Figyelt kérdés

Egész sok dolgot elmond a videoban és a fogyasztói tapasztalatok is kiválóak róla : [link]

video : http://www.youtube.com/watch?v=5d7SIQabjWo [link]


Így nézve eléggé hiteles. Te voltál nála? Tapasztalatok ? Felkeresnéd?


Ezotérikusok, Ő milyen vonalt képvisel, spirituális, sátánista vagy okkultista ?


2013. márc. 17. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Az ezo tévések kamusak. Át**xás az egész. Csak a pénzre mennek.
2013. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Azt a vonalat képviseli, aki a hiszékenyeket pumpolja.
2013. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SSJGoku ***** válasza:
92%
A jósok is olyanok mint a politikusok,lehúzzák a népet!!!
2013. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nálam hiteles jós nem létezik....
2013. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a hitelest úgy érted, hogy hitelbe is jósol-e, akkor nem hiszem. Amúgy a "fogyasztói tapasztalatok is kiválóak" szerintem annyit jelent, hogy elégedettek, mert azt hallották tőle, amit hallani akartak. Ilyen alapon Rodolfo is hiteles volt, mert mindenki élvezte az előadásait. :)
2013. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De Rodolfó bűvész volt, és mindig mondta: figyeljék a kezemet, mert csalok! :) István jós - és a többiek - annyira hiteles mint orbán vagy matolcsy :((
2013. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kamu, pénzről szól az egész,de mindig van vki aki felül rá, sajnos.
2013. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

>jós

>hiteles


Ez a két dolog eleve kizárja egymást, a kérdés értelmetlen.

2013. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Engem sajnos csúnyán becsapott. Elkért 30 ezer Ft-ot, amiért nem kaptam semmit. A jóslás alatt végig magáról beszélt, mondván : sokat tanulhatok belőle. Mivel TV felvételre kellett mennie egy következő alkalmat is megbeszéltünk, amin végre rólam is szó eshet. El is mentem hozzá, beengedett, de nem tudott velem foglalkozni. Ismét megbeszéltünk egy következő alkalmat, akkor is beengedett, de szintén nem ért rá. A következő alkalommal még a buszmegállóból felhívtam, -szabadkozott, hogy most nem tud fogadni, mert TV felvételre kell mennie, így ismételten megbeszéltünk egy újabb időpontot. Az újabb időpontban el is mentem hozzá, felcsengettem a kaputelefonon, de nem nyitotta ki az ajtót. Közben bejutottam a házba, a csengőt is megnyomtam,- nem nyitott ajtót. Mobiltelefonon is kerestem, - nem vette fel . Így eltelt egy-két óra, szétfagytam közben, bementem a közeli bevásárlóközpontba. Miután megmelegedtem, visszamentem és megnyomtam a kaputelefon csengőjét. Csodák-csodájára beleszólt , megismertem a hangját, de miután bemutatkoztam, megszakadt a vonal, utána már hiába próbálkoztam. Ezek után telefonáltam Anyukámnak, neki sikerült vele beszélni (talán azért, mert az ő számát nem ismerte). Anyu elmondása szerint alaposan "bemutatkozott" neki, nem részletezném, de annyit mondott, hogy ne "zaklassam", mert úgysem érek el vele semmit.

Ezek voltak az én tapasztalataim.

Eleinte nagyon kedves volt, arról is beszélt, hogy szívesen tanítana, de az ekkor említett árakat végképp irreálisnak találtam. 5alkalom, 20óra 80ezer Ft-ért, amiért kaptam volna még 1 pakli kártyát és egy füzetet, amibe a szimbólumrendszer be van másolva.

Sajnos én akkor olyan élethelyzetben voltam, hogy aki szólt hozzám két jó szót, egyből hálás voltam, és mint említettem eleinte nagyon kedvesnek, rendesnek tűnt.

Kérdezhetitek, hogy miért nem pszichológushoz mentem, ha problémám volt. Hát, jártam ott is, de semmit sem segített.

Mindezek ellenére Istvánt tehetséges, okos, figyelemreméltó embernek tartom, de véleményem szerint TÉVÚTON jár! Nekem nem tisztem megoldani az Ő problémáit, az erkölcsi érzékét csiszolni, meglátásom, hogy jó tanító válhatna belőle, ha felül tudna emelkedni dolgokon.

Nem haragszom és "Járj szeretetben" a szó legigazibb értelmében.


Véd: Mihály és Szűz Mária

2013. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!