Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártyában a lehetséges...

Cigánykártyában a lehetséges jövőbeli események bekövetkezésének körülbelüli idejét milyen lapok mutatják és hogyan?

Figyelt kérdés

Most tanulgatom a kártyavetést, és egész jól megy. De arra még nem sikerült rájönnöm, hogy ha valakit pl az érdekel, hogy "mikor fogok elköltözni" vagy "mikor lesz új munkahelyem", stb. ezt milyen lapok mutatják meg, és nagyjából hogyan lehet az időintervallumra következtetni.

Fontos lenne, köszi előre is.



2013. máj. 14. 10:11
 1/6 Csonti95 xD ***** válasza:
te hiszel az ilyesmiben??
2013. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kezdődik...

Nyilván nem azt állítom, hogy minden esemény kőbe van vésve, meg van írva, és a kártya ezt betonbiztosan megmutatja, mert ez baromság.

De bizonyos jövőbeli eseményekre igenis lehet következtetni a kártya segítségével, a múltat és a jelent pedig egy az egyben ki lehet belőle olvasni. Nem vagyok fanatikus ezós, sőt. Sokat gondolkodtam, hogy milyen elven működhet ez az egész, és azt gondolom, hogy egyszerűen az ember hatodik érzéke kapcsol be kártyavetésnél, és az intuíciód felelős azért, hogy pont azokat a lapokat húzod ki, amiket kihúzol, és pont abban a sorrendben. A kártya csak eszköz ehhez. Semmi misztikus nincs ebben.

2013. máj. 14. 10:31
 3/6 Csonti95 xD ***** válasza:

ja én is tudok jósolni pl egy 70 éves embernek


-Egészségügyi problémái vannak.

-Egy hónapon belül változni fog az anyagi helyzete.


Alap:


70 évesen ki makk-egészséges?:D

Jön a nyugdíj :DDDDDDD


hülyeség az egész :D

2013. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocs barátom, de nem megyek bele ebbe a vitába. :) A magánügyed hogy miben hiszel, ahogy nekem is. :) Az előbb adtam a dolog működési elvére egy egész elfogadható magyarázatot, ha nem fogadod el, hát nem fogadod el. Én nem akarlak meggyőzni, felesleges. :)

Hozzátenném, hogy a válaszaid nem épp hasznosak. :)

2013. máj. 14. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a magyarázatod nem vágom, de eröl nem te tehetsz :)

Én se hittem ebben a sz@rságban adig amíg egy buta cigány asszony nem jósolt, elmondta a multamat és a közeli jövöt ( ebböl minden beteljesedet ) és elmondta a távoli jövött és nagyon ugy alakul az életem ahogy megmondta, ja és közölte ezért ö pénzt nem fogadhat el, így egy kis 200 Ft-os csokit vittem neki.

Amugy nagyon buta asszony volt, de mikor jósolt mintha más ember lett volna, és elárulta ez az ördög eszköze, nem tudom hogy igaz e de az biztos jóslásban nem volt párja, és ha igaz azt is szerencsétlenség fogja érni aki hagyta hogy jósoljanak neki szóval csak óvatosan, egyszer húsvétkor akart jósolni azt mondta akor mindent megmutat a kártya, de azt nem mertem, akiknek akor jósolt mindanyian bajban vannak. Volt olyan aki sìrva ment hozzá vissza hogy jósoljon újból mert amit mondott az mind bejött és szerete inkább a rosszat mondani, tudta ö a jót is csak azt ritkábban mondta sokak szerint lepaktált az ördögel, olyan dolgokat kiolvasott a kártyábol pl nekem hogy rajtam kívül senki nem tudott róla, és nem is tudtam meg gyözni hogy nem igaz, mert mondta nekem: ne hazadj itt van mutasa a kártya, és igaza volt is mindenben.

Aki ennyire ért hozzá azzal nem szabad jósoltatni ennyit megtanultam, másokal meg nincs értelme.

2013. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sorselemzés elsősorban. Nem jövőlátás.

Nem tudod megmondani mikor, eredetileg a közel jövőt mutatja a kérdés és az eddigi események alapján, bár érzésed szerint akár távolabbi következményre is utalhat.


Ezek elsősorban a rég múlt idők babonával vegyített tanácsadásai. Régen nem pszichológushoz jártak az emberek.

Tisztelni kell, hisz se a görögök, se a rómaiak, se az egyiptomiak (stb..) nem voltak buták, tudatlanok.


Kár, hogy ma sok kuruzsló nevével párosítják az ezotériát, no meg sok birkával, mert aki vallásos ugyebár az se lehet normális..Társadalom..lassan úgy végzed mint a többi régi nagy kultúra...

2013. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!