Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti is megszoktátok álmodni a...

Ti is megszoktátok álmodni a jövőt?

Figyelt kérdés
Én nem mindig,bár hallottam olyan emberről is,aki minden "nap" megálmodik valamennyit a jövőből,én csak kis eseményeket szoktam pár perces dolgokat,igazából nincs nagy jelentőségük,de nagyon sok embertől hallottam már,hogy szokott az álmaiban jövőbe látni,pedig a nagy okosok azt mondják,csak az elmúlt eseményeket dolgozza fel az agyunk,pedig ez 100%-osan nem igaz! Ki tapaszta már meg a jövőbe álmodást? Ha gondoljátok,le is írhatjátok,hogy mit/miket!:) Köszönöm előre is.

2013. máj. 19. 20:41
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsánat,*tapasztalta
2013. máj. 19. 20:46
 2/10 anonim ***** válasza:
meg_szoktátok álmodni
2013. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én régen aztámodtam hogy egy régi osztálytársammal egy fiuval találkozom de ahelyett egy régi lány osztálytársammal :D szóval valami biztos hogy van benne
2013. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek megint.xD
2013. máj. 19. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:
ismerlek téged?:D A kínais nem ugrik be?:D
2013. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt már többszőr rá példa.
2013. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Karenjeans87 ***** válasza:
én a másnapot álmodtam meg és tényleg az történt olyan ingbe volt a srác és olyan könyvet olvasott mint álmomba.
2013. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én már rengetegszer ámodtam meg a jővőt de csak egy egy kép ,bevillanás volt és amikor megtörtén mindig olyan dezsavú érzésem volt/van .De már kb 3 éves korom ota van.
2013. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"pár perces dolgokat,igazából nincs nagy jelentőségük"


Ki is emelted, mi a lényeg, kérdés megválaszolva. Nem nagy cucc ha ilyenek bejönnek, nekem is volt már.

2013. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én fél éves rendszerességgel álmodok meg 2-3hónap/év-ben bekövetkező eseményeket de olyankor valóságosabbnak érzem az álmaim mert azért sokszor álmodok hülyeségeket is. Édesanyám konkrétan 30évre előre megálmodott egy építkezést úgy, hogy biztos van benne valami.
2013. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!