Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon furcsa dolog, nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa dolog, nemtudom mit is lépjek, valaki tudná mitévő legyek? (lényeg lent)

Figyelt kérdés

szóval előre is bocsi ha hosszú lesz....


nekem régóta nemvolt most párkapcsolatom, de tegnap megismertem egy lány, egyszerűen nagyon az én stílusom kívül, belül. nagyone gy hullámhosszon vagyunk... eleinte még picit idegenkedtünk egymástól mert ugye nem ismertük egymást, de a végén már majdnem végig együtt voltunk, beszélgettünk, plussz sokszor meg is ölelt, simogatott (bár ezt belehet tudni annak hogy iszogatunk, így volt benne egy kis szesz :D) kérdés az lenne hogy mitévő legyek most? én mindenképpen szeretnék vele hosszzabtávú kapcsolatot, de nem tudom hogy kezdjem.... msnre felveszem és mégis mit mondjak neki vagy hogy legyen mint legyen? sohase volt még ilyen, mindig 1-2hetes barátnőim voltak, azokon se stresszeztem sokat... de ez most más.... szóval ez a dilemma...


18/f


2011. ápr. 22. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha felveszed msn-re, ott már csak eldől, hogy mégis milyen stílusban beszél veled ...
2011. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha piásan bevállalos,akkor hívd el piálni és fektesd meg
2011. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele msnen, aztán kiderül, hogy józanul milyen. Hívd el talizni. De ott ne legyen egyikőtökben sem alkohol. Ha így is jól érzitek magatok együtt, akkor úgyis összejöttök. Ha ölelgetett piásan, akkoris biztos szimpatikus vagy neki, és biztos józanul is ölelgetni fog majd. Ismerjétek meg egymást rendesen, ez a lényeg.

Hajrá :)

2011. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi :D nagyon remélem összejön... komolyan nem éreztem ilyet még nő iránt.. főleg nem ennyi idő alatt... :D
2011. ápr. 22. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!