Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt valaki aki be tud...

Van itt valaki aki be tud lépni az akashába?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyne pl Én. Írd ki a kérdésed ide fiam
2013. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
onnan írok
2013. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi az az akasha? az nem valami filmben volt egy vampir?
2013. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senki Márk ***** válasza:

Az akása (angolosan akasha) az a legelemibb szubsztancia, ahonnan a lélek is származik, amiből minden ered, az anyag is. Az akása, mint olyan, tartalmazza a múltat, a jelent, és az eleve elrendeltetés avagy karma (vagy ok-okozati rendszer) miatt a jövőt is.

Mivel mindenki része az akásának, nem igen kell külön belépni, és nem is kell külön olvasni... A lélek erre az indiaiak szerint alapból képes, a így az agy is feldolgozza az információk legalább egy részét. Egyes áltudományos/alternatív-tudományos nézetek szerint ez a deja vu magyarázata is.

Hogy ki képes ezeket az információkat értelmezni, vagy célirányosan információkat kiolvasni az akásából, az már más kérdés.

Nekem például nem megy, de remélem azért nem tűnik pusztán okoskodásnak a válaszom.

Ha ilyesmi érdekel, akkor szerintem a keleti filozófiákkal ismerkedj kicsit, vagy az indián filozófiával. Sok áthallás van a két csoport között.

2013. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szultancia.
2013. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy mi
2013. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem aktatáskába?
2013. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én rörtön belépek,feltéve,hogy női családtagjaid (mutti,nővér)már ott vannak !
2013. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!