Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Médiumot vagy olyan embert...

Fannikolett-a kérdése:

Médiumot vagy olyan embert keresek aki kapcsolatba tud lépni az eltávozottakkal? Kérem Segítsenek!

Figyelt kérdés
Egy családtagom pár éve elment. A nagybátyámról lenne szó. Sajnos nem tudtam tőle elköszönni, és lenne pár kérdésem hozzá. Nagyon fontos lenne vele kapcsolatba lépnem! Aki tud segíteni kérem írjon. Akit meg nem érdekel...nem kérek az írásából.

2013. jún. 1. 22:47
 1/6 anonim válasza:
Rendkívül veszélyes! Vigyázz!!!..., de a te dolgod.
2013. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudsz ilyen embert? Miért veszélyes?
2013. jún. 9. 17:23
 3/6 anonim válasza:
Mert a hulla lelke rád tapadhat, felzaklatod stb ...
2013. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Na szóval. Nem állítom, hogy semmi ilyesmi nem létezik, egyben vagyok biztos: én személy szerint évek óta csinálom, mindenféle ''médiumi'' képesség nélkűl. Kérek, ne gyere a ''pokolban égek majd el, elkárhozik a lelkem stbstb''. Pénzt sosem kérek érte (lévén gyakorlatilag még gyerek vagyok, 18 éves), azért csinálom amikor csinálom, mert utálom látni ahogy egyesek szenvednek.

Ha úgy dontesz, felkeresel egy ilyen személyt, adok pár tanácsot:

-pénzt csak ha nagyon muszáj adj ki, manapság drága mulatság egy ''idézés'', olyan 30.000 ft korul mozog.

-arra figyelj, TE mit árulsz el a ''médiumnak'' mert nagy valoszinuséggel csak azt hallod majd vissza.

-valoszinuleg nagyon általános dolgokat mond majd, kevés konkrétummal, megprobál majd téged szóra bírni, hogy te mesélj neki.

-nézd objektíven az egészet, kételkedj, kérdojelezz meg mindent.

-ha esetleg ugy érzed, csaló, dobj be egy fals információt (pl nagyon sajnálod, hogy nem tudtad visszaadni neki a kedvenc fradis sálját vagy hasonló). Ha igazi, akkor átlát rajta.


Végezetul, nem hiszek a médiumokban. Rengeteggel találkoztam, de mind csaló volt, mint jómagam. Egy dolog miatt műkodik: a hit miatt. Ezen gondolkozz el.

2013. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én egy médiumot tudok neked ajánlani: Madam Morgana tel.: +36307464734 én is felfogom hivni mert nekem is szükségem van ré...
2014. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hova valosi?
2015. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!