Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki jósolna nekem itt a...

Valaki jósolna nekem itt a gyk. -n?

Figyelt kérdés
írjatok egy pár dolgot rólam vagy valami ilyesmi, jósok és nem jósok válaszát is várom :)

2013. júl. 10. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Feltétlen vegyél egy lottószelvényt, mert megeshet, hogy nagy nyeremény üti majd a markod. Ha még nincs párkapcsolatod, akkor egy hónapon bwelül eljöhet a nagy Ő.

Nézz a lábad elé jobban, mint máskor, mert hasra eshetsz.

2013. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
En megprobalom, mert erzem az energiaidat. Viszonylag fiatal vagy fiatalos vagy, szuleiddel voltak neha problemaid, de alapvetoen szereted oket, van egy fiatalabb testvered vagy mas rokonod, a szerelem is kozponti tema az eletedben. Nyitott vagy az ezoteriara, de barmit azert nem hiszel el. Szeretned ha anyagilag konyebb helyzetben lennel, tobb almod is meg tudnad valositani akkor. Ma tortent veled egy jo dolog es par bosszusag is.
2013. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagyok jós sajnos.

Nem: Férfi

Kor: 17

Magasság: 171cm

Haj: barna

Családi állapot: Egyedülálló

Testvérek száma: 0

2013. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

No lássuk. Hátha eltalálom :-)


Hamarosan nagy változás történik majd az életedben, hamarabb, mint gondolnád: alig pár óra, és a Napot eltakarja majd a Föld, lakóhelyedre és környékére pedig sötétség borul legalább 6 óra időtartamára! Ennek az eseménynek nagy hatása lesz az életedre: hatalmas fáradtságot fogsz érezni, a szemeid lecsukódnak és úgy is maradnak legkorábban a sötétség elmúltáig, de talán tovább is.

Ne nagyon járj építkezésekre, mert könnyen lábfejen találhat egy féltégla. Jelentkezz a következő X-faktorba, mert nagy jövő előtt állsz, te lehetsz a legújabb youtube-sztár, Bikicsunáj meg szedheti a sátorfáját.

Szerelem: egy szimpatikus fiatalember hamarosan megkéri a kezedet. Akkor is, ha fiú vagy. Te pedig igent fogsz mondani, akár tetszik, akár nem.

2013. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legalább a nevedet és a születési dátumodat add meg.
2013. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: oké feladok egy lottót, ha nyerek meghívlak valamire :) remélem, hogy tényleg eljön a nagy Ő, egy hónapon belül, jó lenne ha történne már valami jó is, és tényleg a lábam elé fogok nézni :)


2. válaszoló: a szerelem sajna nem igazán központi téma az életemben, és ma még nem igazán történt velem jó dolog sem, de a többiben igazad van :)


3. válaszoló: Nem: férfi, Haj: barna, Családi állapot: egyedülálló ezek találtak, 6-ból 3 talált szóval félig azért mégis jós vagy :D


4. válaszoló: "Hamarosan nagy változás történik majd az életedben, hamarabb, mint gondolnád: alig pár óra, és a Napot eltakarja majd a Föld, lakóhelyedre és környékére pedig sötétség borul legalább 6 óra időtartamára! Ennek az eseménynek nagy hatása lesz az életedre: hatalmas fáradtságot fogsz érezni, a szemeid lecsukódnak és úgy is maradnak legkorábban a sötétség elmúltáig, de talán tovább is. " ebben igazad van :) a féltéglákkal majd vigyázok, az X-Faktorba pedig tényleg azért nem jelentkezek mert nem szeretnék youtube sztár lenni, a szimpatikus fiatalember meg lehet a tiéd mert én a nőket szeretem :)

2013. júl. 10. 17:28
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez csak részeredmény volt, jöhetnek még válaszok. :)
2013. júl. 10. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha úrrá leszel az önbizalomhiányodon és feladod a remeteségedet, elszigeteltségedet, a sorsod hamarosan jobbra fordul.
2013. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Bízzál benne, hogy ez megtörténik és vonzd be a jót, bár én azt írtam hogy megeshet, eljöhet, eshetsz. :-DDDDD

2013. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Rendelkezésedre állok, becses nevem Albusz Dámblödor.
2013. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!