Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha 3 éves gyereknek rövid az...

Ha 3 éves gyereknek rövid az életvonala, az jelent vmit? Vagy nekik még nem alakult ki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 17:46
 1/6 anonim válasza:
Semmi különöset. Fejlödésben van. Vidd el jóshoz és nem fog még neki jósolni tenyérböl. Hidd el:)
2013. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt a tenyerét kell nézned amilyen kezes a gyereked. Az mutatja a jövőt. Lehet még ki sem alakult nála hogy milyen kezes. A tenyéren a vonalak állandóan változnak.
2013. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan a tenyérjósláshoz nem értek, de az biztos, hogy egy 3 éves gyerek keze annyit változik még, míg felnő, hogy szinte lehetetlen most megjósolni, hány, milyen mély és hosszú vonal lesz majd a kezén pár év múlva.
2013. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok helyen olvastam, hogy a rövid életvonal nem jelent rövid életet és a hosszú, sem hosszút.


[link]


[link]

2013. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is ezt kérdeztem a 7 évesemről,de undorító alakok jöttek válaszolni.Néhány kivétellel.A neked válaszolók legalább engem is megnyugtattak kissé.Nagyon pici korában vettem észre,azóta időnként eszembe jut és rossz érzés fog e miatta.Nálunk a jobb kezén van,jobb kezes,már kialakult.Kb 1 cm a vonal,a hüvelyk ujjáig sem ér.Persze nem ezen agyalok állandóan,de annyira igenis komolyan veszem,hogy amire csak oda lehet figyelni,megteszem.Úgy értem:egészséges életmód,...az a válasz tetszett a legjobban,hogy még nem alakult ki nála.A másik gyerkőcnél pici korában is olyan volt mint most,határozott,erő,hosszú,majdnem teljesen végig érő.Ez bizonytalanított el,mert akkor nála,hogy-hogy az eejétől olyan?
2013. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
10:02 -es válaszolónak mondanám, hogy én is ebben a cipőben járok. A 6 éves lányomnál látom, hogy rövidebb az életvonala és egy kis megszakítással folytatódik, de halványan. Viszont a fiamnak újszülött kora óta egybefüggő erős és a csuklójáig leér az életvonala, pedig betegesebb mint a lányom. Viszont azt is észrevettem, hogy egyfolytában változik és mintha hosszabb lenne, mint elötte. Én is azt olvastam, hogy nem az élethosszt jelöli, hanem az egészségi állapotot vitalitást.Reméljük a legjobbakat és én is sokat agyaltam ezen és még most is néha előjön bennem a kérdés, de azt gondolom, hogy többet érünk vele, ha amennyire csak tehetjük odafigyelünk rájuk és amin nem tudunk változtatni azon nem agyalunk, mert csak megnehezíti a napjainkat! Próbáljunk pozitívak lenni és a legjobbat kihozni minden napunkból és észrevenni, ha vmit nem vagy nem eléggé tettünk meg magunkért és a családért ls hidd el pozitív irányban változni fog! Semmi sem történik véletlenül és ami meg van írva az úgy is lesz.
2014. nov. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!