Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltatok már jósnál? Bevált?

Voltatok már jósnál? Bevált?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Jah, voltam. Annó az exem kísértem el egyhez, aki hitt az ilyesmiben. Egy sokak álltal nevesnek, meg mebízhatóan hiteleshez stb stb. Namármost mivel látta hogy kb kinevetem monfta hogy ingyen jósol. Megtette. Semmi de semmi nem vált valóra :D
2013. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm folyamatosan járt egy jóshoz, aki mindenféle jó dolgokat jósolt neki. Természetesen semmi nem vált be, de barátnőm mégis folyton járt hozzá és fizetett neki.. na az ilyen logikát nem értem... de tudjátok, a remény hal meg utoljára..
2013. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Voltam de 4 év után se jött be még neki semmi!Hála Istennek!
2013. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egy családtagom volt jósnál, jó sok pénzt fizetett, boldog párkapcsolatot jósoltak neki egy olyan fiatalember oldalán, akivel kezdetektől sokat veszekedtek. A jós szerint minden tekintetben egymáshoz valók, hosszú, boldog házasságban fognak élni. Nos, a jóslat nem vált be. Szerencsére még időben búcsút mondtak egymástól. Azóta valóban párt talált, akivel minden szép és jó.
2013. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Yehudina ***** válasza:
67%

Jómagam voltam két különböző jósnál és nekem mindkettő jóslata bevált. Legnagyobb meglepetésemre az egyik először a múltamról és a szüleim múltjáról beszélt, ami teljesen fedte a valóságot. Utána kezdte a jövőre vonatkozó dolgokat mondogatni, aminek 90 %-a szintén bekövetkezett. Ha tehetném, ismét meglátogatnám őket, de szerintem már egyik sem él, ui. az egyik (Juci néni) a '60-as '70-es években jósolt (nekem), aki a XIV. kerületben lakott, a másik a '80-as években, aki a Moszkva tér mellet egy kis budai lakásban élt. Sokszor eszembe jut a mai napig is, amiket mondtak, és csak csodálkozom azóta is, hogy honnan tudtak egy bögre kávézaccból, ill. egy pakli koszos, zsíros magyar kártyából annyi mindent előre meglátni.

Csak egy példa: egyszer az az idős hölgy a kártyából azt kérdezte, kinek van piros kocsija a családban, v. közeli baráti körben. Nekem olyan narancssárga kocsim volt, és azt mondtam, hogy nekem van. Erre azt mondta, hogy lesz egy balesetem, de ne féljek, mert én nem sérülök meg, a biztosító meg kifizeti a kárt. Majd frászt kaptam, szinte remegtem olyan ideges lettem, mert addig nem volt semmiféle balesetem. Erre a következő héten a barátnőm telefonált és elmesélte, hogy a kocsija (piros VW) egy kanyarban fennakadt egy teherautóra, ami legalább 50 m-en keresztül húzta, mire az eszeveszett dudálásra észrevette a vezető és megállt. Ettől megnyugodtam, és el is felejtettem a jóslást, viszont nem sokkal később a Gellért tér felé vezető úton kigyulladt alattam a kocsim, amiből én ugyan kiugrottam, de Skoda lévén a hátul a motorja jól megégett. 3 hónapig volt a szervizben, mire úgy-ahogy megjavították. Akkor jutott eszembe a jóslás. No meg egyéb jövendölések is bejöttek, de itt nem tudok olyan sok esetet megírni. Mindenesetre ki lehet fogni olyan jóst, aki valóban képes megjósolni a jövőt. De először kérni kell, hogy mondjon valamit a múlttal kapcsolatban. Azt ugyanis lehet ellenőrízni. Üdv.

2013. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Yehudina ***** válasza:
Akárhányszor válaszoltam egy-egy kérdésre, azonnal ott van a a szövegem alatt egy %. Még annyi idő sem telhetett el, hogy bárki elolvashatta volna, hogy mit írtam. Hát ez meg hogy lehetséges?
2013. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Anyám hisz az ilyesmiben, és 2000-ben elment egyhez, és nem is olyan utcai cigánynő típushoz, hanem vmi "komolyabbhoz". Én nagyon elleneztem, nem csak azért, mert több ezer Ft-tal átverik az embert, hanem mert szellemileg le is züllesztik. Anyám azért elment.


Úgy adódott, hogy nagyon kevéssel rá (úgy rémlik, 1 héten belül) pont betörtek hozzánk. Úgy gondoltam, itt az alkalom, hogy anyámat felszabadítsam a babonaságból, megkérdeztem tapintatosan, hogy ez a jósnő esetleg nem látta előre ezt az eseményt? Erre anyám elgondolkozott, azt gondoltam, tessék, itt a pillanat, most lehull a hályog a szeméről!! Erre anyám: "hát, azt nem mondta, hogy betörnek, de azt igen, hogy jövő október környékén megtérül egy olyan összeg, amire most azt gondolom, hogy keresztet vethetek". Aki hinni akar, azt szinte semmi nem győzi meg. Párszor azóta is volt jósoltatni több helyen.


A jósok egyébként mindig nagy általánosságokat mondanak, amire később minden ráfogható, és figyelik a Te reakcióid is, és azokból szűrik le, hogy jó nyomon járnak-e abban, amit mondanak, és a visszajelzéseidhez igazítják a mondandójukat.

2013. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem nem dobálod ki ilyen butaságokra a pénzedet-- se a jóslás, se a távolból való pénz küldés se diagnózis felállítás, se távolból a gyógyítás nem igaz.


A jövődet nem megjósoltatni kell, hanem megtervezni és megvalósítani

2013. dec. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!