Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jártatok már jósnál? Mi...

Jártatok már jósnál? Mi történik amikor csak ketten vagytok a szobában?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam, de kíváncsi lennék,ő beszél,vagy megengedi,hogy kérdezz? Kártyából,tenyérből,miképpen jósol? Kb.mennyi időbe telik? Megengedi, hogy kérdezz tőle?

Ha kíváncsi vagy arra,hogy x és y kapcsolata milyen, mert te szerelmes vagy x-be, arra is választ tud nyújtani, kellenek neki képek,hogy tudd megmutatni kiről van szó?

És a jósnők értenek máshoz is, mármint talizmán készítéshez, hogy jobb anyagi sorsod legyen, rádtaláljon a szerelem, szeressen beléd az akire vágysz, stb.?

Sok buta kérdés, de kíváncs lennék a tapasztalataitokra.


2013. máj. 9. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagyok, és ő nő előfordul, hogy szex.
2013. máj. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapjaiban, ha jó vagy jónak tartja magát, akkor kb. 2x - 3x kiveti a kártyát. Ezt általában rád, és elmondja, mit lát anyagiag, pénzügy, szerelmi, egyéb téren anélkül is, hogy bármit kérdezzen tőled. Ezért szoktak kérni: amennyit szán kedves = 2-3000 Ft! :)))


(Vigyázz, ha előtte kérdezget bármit is, akkor gyakorlatlan, és azt akarja neked jósolni, amit hallani szeretnél!)


Minél több kérdést teszel fel neki, akkor számolj arra, hogy minden újabb kérdésre ismét 2-3 alkalommal veti ki a lapokat = annyival többet "illik" fizetni neki. Jól gondold meg, mert seperc alatt kész vagyonokat fog otthagyni nála, és egyáltalán nem lehetsz abban biztos, hogy amiket jósol, az bejön-e, vagy nem.

Velem pl. a tenyérjós közölte, miután kb. fél órán keresztül nagy hozzáértéssel vizsgálta a tenyeremet, és közölte velem, hogy a lányom hamarosan megajándékoz egy unokával. Szóval a lányom még ma sem született meg, így az unoka is késik már vagy 30 éve. :)))))

2013. máj. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lilith1994 ***** válasza:
Voltam jósnál, mondjuk család barátja tehát nem kér pénzt tőlünk (szegény fél éve halt meg). Kérdezni nem szokás mert akkor nem magától dolgozik hanem végül is segítséggel mert tudja hogy mit akarsz tudni. Minden jósnő más az én jósnőm csak kártyából tudott jósolni de az mindig be jött. Egyébként sosem kérdezett az életemről amíg jósolt nekem, alapból sem szeretett ilyesmiről beszélgetni. Az idő... nos az változó, a kérdéseidtől is függ.
2013. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es, ki kell, hogy ábrándítsalak. Ilyen kérdést pasik nem tesznek fel. A jóslásokban, meg egyéb agyament baromságokban csak a nőneműek hisznek. (Legalábbis remélem.)
2013. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!