Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a jósokban? Szerintete...

Hisztek a jósokban? Szerintetek igazat mondanak?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszönöm.

2013. dec. 28. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is jós vagyok küldjem neked a pozitív energiát? :D
2013. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
többnyire nem (ezt másoktól hallom)... de egyszer (összvissz egyszer voltam) bevált amit mondott és TELJESEN igaza lett. (ezt én magam se értem..szerencse? )
2013. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer sem jósoltattam még, de kéretlenül jósoltak nekem.

Ezek szerint 26 éve halott vagyok, rákban meghal a gyermekem és nagyon sok pénzt fogok nyerni lottón.

Ehhez képest még szuszogok, gyermekem nem született, s már az is nagy öröm, ha ki tudom fizetni a számláimat.

Szerinted el kellene mennem egy jóshoz?

2013. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A jósok mind kóklerek, de az ezo-tv-ben egyvalamit nagyon jól meg tudnak jósolni: mennyivel lesz több a következő telefonszámlád.
2013. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Laylah ***** válasza:

Csak azokban, akik a barátaim, tehát kettőben, plusz magamban. Bár én már lassan egy éve nem jósoltam (előtte viszont 6 éven át). Egyet el tudok mondani, a jóseszközök, főleg a kártya nagyon nagy tudást igényelnek, egy-egy leosztás többféle variációt is takarhat. Pl. egy gyermekre utaló lap a környezetétől és a jós értelmezésétől függően jelenthet saját gyereket, ismerősök közt valakinél gyermekáldást, belső gyermeki ént, egy bizonyos dologhoz való gyerekes hozzáállást, valami új dolog kezdetét, stb. Sokkal árnyaltabb az egész, mint amilyennek tűnik. A jó jós onnan ismerszik meg, hogy tudja értelmezni a különböző lapkombinációkat, és cserébe nem kér el csillagászati összegeket.


23/L

2013. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laylah ***** válasza:
Kifelejtettem: magam is beleestem az önös érdeket néző értelmezésbe. Általában párkapcsolatra jósoltam magamnak, és úgy értelmeztem, hogy az nekem a lehető legjobb legyen. Hónapokkal később, mikor valami rossz történt, visszagondoltam a kivetett kártyákra, és csaptam a fejemre nagyokat, hogy ott volt a szemem előtt a figyelmeztetés, mégsem láttam a fától az erdőt.
2013. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=UnUAfrKVb3E

Ebből meg tudod állapítani a választ.

2013. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lehetséges,hogy van rá nagyon minimális esély,hogy elképesztően ritkán , 10000000-ből egy alkalommal az lesz amit jósolnak :DD
2014. jan. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!