Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti mennyire hisztek a ciganyka...

Ti mennyire hisztek a ciganykartyaban? Egyik ismerosom evek ota josol, tegnap radzantam magam, hogy nekem is josoljon, de nemtudom h tenyleg ugy lesznek e a dolgok ahogy a kartyak mutattak :-/ szerintetek?

Figyelt kérdés
(bocsi az ekezet hiany miatt :S )
2014. jan. 22. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Semennyire mert a jövőt nem lehet megjósolni, még cigánykártyával sem.
2014. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
A cigánykártya az az, hogy amikor lebuksz valamivel, és felelősségre vonnak, bedobod, hogy "most csak azért, mert cigány vagyok?". Nem?
2014. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Blikk-olvasó vagy, a DK-ra fogsz szavazni, és szereted a paprikáscsirkét.
2014. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Laylah ***** válasza:

Magam is 10 éve használok cigánykártyát (meg mellé még van Jungi tarot meg Crowley tarot paklim is). Ugyanolyan jóseszköz, mint a többi. Nem a kártya a lényeg, hanem az, aki kiveti. Jóskodhat az ismerősöd évek óta, ha szemernyi érzéke sincs hozzá és csak osztja ami épp eszébe jut, meg kezdhette tegnap is, ha tényleg van érzéke hozzá. A dolgok pedig úgy lesznek ahogy te alakítod, a jóslás mindig azt mutatja, hogy mi a legvalószínűbb következmény, ha minden úgy megy tovább, ahogy a jóslás pillanatában van. A jóslat nem törvény, meg kőbe vésett dolog, hogy annak márpedig biztosan úgy kell lennie, csak iránymutatás, tanácsadás. Ezt nem tudja felfogni az emberek többsége.


Ja, és az EzoTV-t és társait ne tekintsük hivatalos alapnak arra, hogy mi is a valódi jóslás és hogy is megy.

2014. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A jóslat nem törvény, meg kőbe vésett dolog, hogy annak márpedig biztosan úgy kell lennie, csak iránymutatás, tanácsadás."


És itt kezdődik a fogalmakkal való maszatolás, ködösítgetés. De az mégse úgy, hanem így, sőt, nem is így, hanem inkább emígy, de emígy is csak akkor, ha ...

2014. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nahát úgy én is tudok jósolni, hogy vagy úgy lesz, vagy nem :D

10 ezer 1 óra, lehet jelentkezni XD

2014. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Foglalkozz már normális dolgokkal.Nem megy csak a hülyeség?
2014. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nahát úgy én is tudok jósolni, hogy vagy úgy lesz, vagy nem :D "


Persze hogy tudsz, mindenki tud, akinek magasabb az IQ-szintje 90-nél. Csak nem mindenkinek van gyomra folyamatosan átverni az embereket, vagy nem mindenki annyira agymosott, hogy komolyan higgyen a jóslásban.

2014. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!