Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelenthetnek az alábbi...

Diablo22 kérdése:

Mit jelenthetnek az alábbi lapok a cigánykártyában?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket, csak az válaszoljon a kérdésre, aki érti a lapok jelentését a cigánykártyában!

Aki beszólogatni szándékozik, az keressen más témát oltogatására!


Nemrég cigánykártyát vetettem, mivel nagy "feladat" előtt állok. Egyik ismerősöm nemrég volt 30 éves, és portrét készítettem számára. Feltettem hát egy kérdést, mely így hangzik:


Sikerül-e majd átadnom neki ajándékomat?


Központi lap: Lelkész (mivel káplánatya az említett ismerősöm a városban, ahol lakom)


Válaszlapok: Szerelem-Váratlan öröm-Utazás-Ajándék-Ház-Katonatiszt


Kérlek, segítsetek megfejteni, mit jelenthetnek a lapok! Bár van felőle sejtelmem, mit akarnak mondani, de nem biztos, hogy jól értelmeztem őket, ezért van szükségem nálam jobb személyekre, akik értik is a kártya jelentését... :)



2013. máj. 20. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az én meglátásom szerint olyan lapok jöttek ki,amelyek azt mutatják,hogy Te mit szeretnél.Szóval,ez nem igazán a valóságot tükrözi!!!!!!
2013. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Látogasd már meg a papjaidat!Jól döngessétek meg egymást,mindannyian a mennybe mentek legalább.A portrét ugye a f'rkáról készítetted?!Jó,tudom mi a portré,és már megyek is,nem kell elküldened sehova.
2013. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szerintem kellett volna bele még a Látogatás is, akkor már sínen lennék :D meg te is... de így nem jutottunk előbbre onnan, ahonnan elindultunk. :)
2013. máj. 20. 13:47
 4/16 A kérdező kommentje:
utsó előtti: ha a bunkóság fájna, jajgatnál. A portré nem attól portré, hogy valakinek a f*száról rajzolod. Vagy te egyáltalán tudod, mi az a portré? Jártál te egyáltalán rajz órára, amikor ezt tanították? :)
2013. máj. 20. 13:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem a lapok miatt lennél sinen,hanem végre már cselekednél,nem rinyálnál.Teljesen tönkreteszed magad ezzel a sok agyalással!!!Ők is emberek,felesküdtek valamire,dehát azért van az eskü,hogy megszegjük.Legalább nővel csinálnák nem gyerekkel.
2013. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát látom, hogy két értetlen tuskóval van dolgom, akik a f*szverésen és mások basztatásán kívül semmihez nem értenek. Fogjátok már fel, hogy nem érdekel úgy ez az ismerősöm mint FÉRFI! :@


Ha meg nehéz a felfogásotok, nem az én bajom!!!!

2013. máj. 20. 13:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem bántalak,de hát annyira rákattantál erre a témára.Cselekedj végre!!!
2013. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve,hogy én nem ilyen "választékosan" fogalmaztam,mint Te!!!!
2013. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
utsó: ez a téma ma érdekelt engem először, tehát ma is kérdeztem meg a kártyáimat. És vita lezárva...
2013. máj. 20. 14:06
 10/16 anonim ***** válasza:

oda tudod adni.

az utazás-ház-ajándék kombináció kiteszi a látogatást

a cigánykártyában pont az a szép hogy többféle lapból is ugyanaz a jelentéstartalom kijöhet, ezért is nehéz értelmezni.

2013. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!