Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek ez jelenthet...

Szerintetek ez jelenthet valamit/okozhat balszerencsét?

Figyelt kérdés
Az előbb elveszítettem egy gyémántfülbevalót. Az ágyban feküdtem és össze-vissza mozgolódtam, mert unatkoztam. Odanyúlok a fülemhez és nem érzem a fülbevaló elejét sem a hátulját sem. Inkább dühös vagyok magamra, mint szomorú, hogy elveszítettem egy gyémántfülbevalót az okos fejemmel. A hátulja elég laza volt, legalábbis én folytom birizgált/le-fel huzogattam, de nem attól esett le. Egyszercsak volt, nincs. Okozhatnak az ilyen értékű tárgyak valamilyen balszerencsét? Elég régóta megvan már, szóval elég elkeserítő, átkutattam az egész szobát...
2014. jan. 25. 15:34
 1/3 Passiflora ***** válasza:

Ha nem porszívózol, amíg elő nem kerül, az kifejezetten jó szerencsét hoz ebben e helyzetben. :-)


Kimozdultál azóta a lakásból, hogy beraktad a füledbe?

2014. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ágyban feküdtem és össze-vissza mozgolódtam, mert unatkoztam. xDDD
2014. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: tényleg? Akkor soha többet nem porszívózok :D

Második: rossz aki rosszra gondol, nem így akartam megfogalmazni :DD

2014. jan. 25. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!