Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi lehet a magyarázat ebben?...

Mi lehet a magyarázat ebben? (indiai pálmalevelek, titkos könyvtárak)?

Figyelt kérdés

Aki nem hallott róla, az először is picit olvasson utána, mielőtt válaszolna. Cikkek: [link]


[link]

Röviden: Állítólag 2000 évvel ezelőtt íródott jóslatok vannak leírva pálmalevelekre, és ezek India titkos könyvtáraiban vannak elhelyezve. Valószínűleg léteznek, mert az UNESCO levédette egy részét.

Kb 100millió ember sorsa van leírva, múltjuk és jövőjük, konkrét személyes élményeket is tartalmaz az életéből.

És a jövőjüket is megtudhatja, aki felkeresi.


Kíváncsi vagyok a véleményekre. Nem hiszem el, hogy nincs valami a háttérben. Pl visszatudnak nyomozni egy ember után, és elmondhatják hol született, apja-anyja nevét, hol tanult, mit dolgozott, stb, de állítólag konkrét események is szerepelnek benne.


2009. dec. 11. 13:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

11:58 egyetértek veled mégis ezotéria is nagyon érdekel.

az a gondoalt nálam lefutott (nem ovlastam itt csak nekem is lefutott ez a válasz)


és ha valami olyan vírust josol amire nincs gyogymod és nem tudsz ellene menekülni akkor hogyan irod ád ? azért csak azt lehet átirni amit a jelenlegi helyzetedben megtudsz. vagyis jósólva van.

am meg én valami olyasmit olvastam a jóslásokkal kapcsolatban hogy igazából nagyon bölcs ember tud jósolni mert sok bölcseséggel jól át tudja látni .

2011. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!