Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit éreznétek, ha azt mondaná...

Mit éreznétek, ha azt mondaná nektek egy asztrológus, hogy októberben fogtok teherbe esni, de ez megtörténik hamarabb?

Figyelt kérdés
Egy asztrológus azt mondta októberben esek teherbe, addig akár vetélés is lehet. Ehhez képest 8 hetes terhes vagyok. Én nem hiszek pedig az asztrológiában, de van egy kis rossz érzésem, nem volt jó ezt hallani. Hozzáteszem nem én voltam nála, hanem anyósom, tehát a születési adataimat nem is tudja, csak a férjemét.
2014. márc. 28. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno egy ciganyasszoNy azt jósolta, hogy harom fiam lesz. Ehhez képest van egy lányom. Kit érdekelnek az ilyen baromságok!??.?
2014. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem hinnék el semmit sem egy "asztrologusnak"
2014. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

érdekességképpen érintene csak


tekintve, hogy nekem meg azt asztrologizálták, hogy bizti kislány lesz, erre kisfiú

meg cigányasszonyos is volt, aki meg ó nemsokára szép barna szeműtől lesz barna szemű babám - ellenére az a "nemsokára" 10 év múlva lett és egy zöld szeműtől zöld szemű babám


nem is értem hogy lehet ezeket komolyan venni

2014. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát ebben az esetben én nem nagyon hinnék a dologban.

Évekkel ezelőtt én voltam asztrológusnál, pontos adatok, az életben már megtörtént lényeges dolgok dátumát is figyelembe véve csinált nekem elemzést. Nagyon sok dologban érdekes volt, mert igaznak tűnt, pl hogy mikor találkozom a nagy szerelemmel...és tényleg, szinte hónapra pontosan akkor ismertem meg a férjemet. Egyébként pontos dátumot nem is tud mondani, hanem azt mondta, hogy valamilyen kedvező bolygóállások révén következő augusztusban megkezdődik egy folyamat, ami szerelmet hoz... (ezt kb 1,5 évvel előtte mondta). Októberben ismertem meg a férjemet...Szóval erre azt mondom ok.

Viszont azt is mondta, hogy a gyermekvállalással kapcsolatosan lesznek problémák, nem is biztos hogy miattam, lehet, hogy a férjem miatt. Nem mondja, hogy nem lesz gyerek, de mindenesetre problémás lesz teherbe esni. Ezzel képest az első éles hónapban megfogant a lányunk, aki most lesz 2 éves nagylány :)


Szóval még így is, hogy minden pontos infót ismert, is mondott olyat, ami nem igazán jött be...szerencsére


Szóval én így, minden infó nélkül azt mondom, ez inkább találgatás, mint pontos elemzés, amiben hinni lehet. Csak ugyebár az önbeteljesítő jóslat...ha sokat gondol rá az ember, még a végén bevonzza :(

Próbálj nem gondolni rá, csak pozitívan!!!

Boldog babavárást! :)

2014. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

egy cigány asszony apukámnak 10-en éves korában megjósolta, hogy 34 éves kora előtt meg fog halni

a 34. születésnapja előtt egy héttel meghalt...

2014. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Egy cigányasszony az ük-ük-ük-ük-ük nagyapámnak megjósolta még anno 1732-ben, hogy a második világháború után, de még az első szputnyik fellövése előtt, közvetlen a kaliforniai egyetem réstzecskegyorsítójának üzembe helyezését és a lézer feltalálását követően, egy pattanás fog nőni az ük-ük-ük-ük unokájának bal szeme alá. Nagyapám soha nem hitt az ilyen babonákban, de 1952-ben baromira elkezdett viszketni a bal szeme alatt...
2014. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csodálkoznék több okból kifolyólag is, ha egy asztromókus nekem ezt mondaná. Mókus, aki űrhajós és még beszélni is tud? Ha meg már beszél, akkor miért pont ezt mondja? Meg különben is hülyeség.
2014. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
le lehet pontozni, nem érdekel, de ez megtörtént, apa nélkül nőttem fel... :)
2014. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!