Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Középidős vetéléssel kapcsolat...

Középidős vetéléssel kapcsolatban szeretnék infókat! Nekem tavaly volt és iszonyatosan rettegek, hogy megismétlődik. Mekkora lehet az esélyem hogy ismét megtörténik?

Figyelt kérdés

Föleg olyan emberek írjanak akinek már volt, akár többször is, de azóta született babájuk.

Van valami módszer a pihenésen és a szexelvonáson kívül amivel elkerülhetném?


2009. jún. 11. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tudom mirol beszelsz.Nekem 2 veteles volt es most ismet varandos vagyok 11 hetes,meg mindig remegek,hogy minnden rendben legyen.Eddig nem szedtem soha semmilyen gyogyszert de most orvost valtottam es az rogton a terhesseg elejen felirt duphastont amit szedek es minden rendben eddig.Nem dolgozom tappenzen vagyok,sokat pihenek de azert neha elmegyek setalni,bevasarolni,de nagyon ugyelek,hogy ne cipekedjek.Igen a sextol elvagyunk tiltva de ez nem okoz gondot a gyermek erdekeben mindent.Nem szabad gorcsolni es allandoan erre gondolnod,kell tudnod es erezni,hogy MOST MINDEN RENDBEN LESZ.
2009. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt,de abban nem tudok segiteni,h milyen volt a következö,mert azota nem estem teherbe sajnos.Milyen idös volt a baba?Én 27hetes voltam.Ti nem is probálkoztatok azota?

Én is NAGYON félek,de én eddig csak olyanrol hallottam,h a következö babával semmi gond nem volt,egészségesen,idöre születtek meg.Csak nem esik kétszer ugyanaz a cserép a fejünkre,nem?Akkor nektek is letelt már az az idö,amit meg kellet várni?

2009. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én 18 hetesen vesztettem elegy egészséges kisfiút.

Ez tavaly júliusban volt. A doki hat hónap pihit javasolt, mi még ráhúztunk 3-t. Márciusba kezdtük a dolgot, abban a hónapban meg is fogant.

Az eleitől én is szedek duphastont, de iszonyatosan nyomja a méhszájat. Néha azt hiszem megint "kicsúszik".

Pihizni próbálok, de van egy 21 hónapos kislányom, elég nehéz így.

2009. jún. 11. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!