Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt valaki, aki josolna...

Van itt valaki, aki josolna nekem?

Figyelt kérdés

Valakinek a személyiségére lennék kíváncsi, akin nem tudok kiigazodni.


Van egy sanda gyanúm, hogy nem mindig az, akinek mutatja magát, de mindenki leolt, hogy ez hülyeség, pedig a megérzéseim helyesek szoktak lenni.



2014. márc. 30. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért tartod hitelesnek egy spiritualista hókuszpókusz véleményét? Inkább olvass pszichológiával, viselkedéstannal kapcsolatos műveket, hogy szert tegyél némi ismeretre az emberi kapcsolatokról.
2014. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csomorkány ***** válasza:

Szívesen. De honnan tudod, hogy hiteles, amit írok?


Amúgy csak vicceltem. Valójában ki vagy téve annak, hogy több tapasztalatot gyűjts az illetőről, akár a saját károdon is. Mondanám, hogy ilyen az élet.

2014. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csomorkány, sajnos fizetni nem tudok érte, csóró vagyok :(


Ha így is jósolnál, szívesen rád írnék privátban.


Sőt, még egy dologra lennék kíváncsi, az igazából csak egy kérdés, és csak egy igen vagy nem válaszra lennék kíváncsi.

2014. ápr. 1. 15:26
 4/4 Csomorkány ***** válasza:

Jajj, ne hülyéskedj, tényleg csak vicc volt. Pontosabban arra akartam utalni, hogy sem rólam, sem magukat komolyan vevő jósokról nem tudhatod, hogy tényleg van-e hatalmuk. Van erre valami akkreditáció, ami hitelesíti a jósképzést?


Kedvenc sztorim az egyik újság horoszkóprovatának a szerzője, aki egyetemi cimbora volt. A főszerkesztő olyat keresett, aki tud jókat írni, szerelmeseket és nem hisz ebben az egészben, mert az csak zavart okoz.


Avagy ahogy Jézus mondta (emlékezetből): "Én az Atya nevében jöttem, és nem hisztek nekem. Ha valaki más a saját nevében jön, hisztek neki."

2014. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!