Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Máté Andrea jósnő tapasztalato...

Máté Andrea jósnő tapasztalatok? (Szolnok)

Figyelt kérdés
Olyan írjon,aki már járt nála,és hogy bejöttek-e amiket mondott?

2014. ápr. 7. 13:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Nem jött be semmi.
2014. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Kérdés úgy szólt, hogy aki már járt nála, annak bejött-e a jóslat. Nem jött be semmi, de látom, mások ezt jobban tudják nálam. Hogyan lehetséges ez?
2014. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
67%
igen minden bejött és nagyon jók az extra szolgáltatásai, és fontos nála a diszkréció persze én azóta is visszajárok hozzá....
2014. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Nekem azt jósolta, hogy nem fog bejönni, amit mond. Azóta is ezen gondolkodom.
2014. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Joci_27 ***** válasza:
44%
A jósok/jósnők, jövőbelátók, médiumok, távgyógyítók meg hasonlók szinte egytől egyig szélhámosok. Kóklerek, akiknek csak a pénzed kell, és tök általános, meg légből kapott dolgokat mondanak, és kihasználják a bizonytalan, elkeseredett vagy kiábrándult emberek hiszékenységét, akik szomjaznak arra, hogy valami jóval bíztassák őket. Ha te nem vagy ilyen, akkor semmi szükséged, hogy jósoltass, a saját életed kovácsa vagy, ne egy csaló mondja meg, hogy milyen lesz az életed! Ha pedig problémád van, arra sem várhatsz ilyen formában megoldást vagy tanácsot, pláne olyat nem amelyik megér 5 rongyot.
2014. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly jártam először nála. Október környékén. Az adta meg a hitet, hogy olyan dolgokat mondott az eddigi életemről ami valós 100% igaz, amit nem tudhatott. A jóslása közül mind bejött, DE kisebb nagyobb csúszásokkal. Szerintem nagyon tud, profi, megéri hozzá elmenni, én nem bántam.
2014. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
88%
Szia! Sosem hittem ezekben a dolgokban, de az egyik barátnőm rávett, és jó bulinak tartottam. Gondoltam majd jót röhögünk. Ehelyett leesett az állam. Én 4 éve voltam nála. Elmondta hogy mi volt a múltamban (mindenben igaza volt) Elmondta hogy mi vár rám, ha nem fogadom meg a tanácsát. Sajnos beigazolódott az amit mondott (tegnap), mert tényleg minden úgy alakult ahogy elmondta. Ma úgy döntöttem vissza megyek hozzá. Csak ajánlani tudom.
2014. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Sziasztok. tudna nekem írni valaki egy elérhetőséget ehhez a jósnőhöz, esetleg egy linket a facebookról ott könnyebben fel tudom venni a kapcsolatot vele...
2014. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Sziasztok!

Régen járt itt valaki.

Van olyan,aki mostanában járt az Andreánál?Írna tapasztalatokat?

Előre is köszönöm!

2021. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Szia!


Én 2020-ban jártam nála. Van olyan amivel még aznap délután szembesültem. Van olyan, ami azóta sem következett be.


Elmentem egy ismerősömhöz is, szintén jóslással foglalkozik, van amiben pont az ellenkezőjét mondta, mint Andrea.


Igazából már többen is mondták nekem, hogy a jóslás az csak egy iránymutatás, de a döntés mindig a te kezedben van! Bármikor megváltoztathatod azt, amit jósolnak, néha elég 1-2 apróbb történés és máris máshogy alakul. ;)

2022. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!