Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Máté Andrea jósnő tapasztalato...

Máté Andrea jósnő tapasztalatok? (Szolnok)

Figyelt kérdés
Olyan írjon,aki már járt nála,és hogy bejöttek-e amiket mondott?

2014. ápr. 7. 13:05
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Én 2021-ben jártam nála egy barátnőm javaslatára. Nálam sokat tévedett. Eddig nem jött be semmi, de a barátnőmmel egyeztetve kinek mit mondott, elég sok az egyezés. Az új pasi,a szőke húga, karitativkodás, az öcsénk, Ausztriában munka hú és sorolhatnám. Akkor jónak gondoltam, de aztán szóról-szóra ugyanaz, csalódtam. Nem tudom ki volt még így.
2022. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
27%
Ugyanez a szitu, mint az előző hozzászólónál. Semmi nem jött be, de hasonlókat mondott nekem is. Ráadásul csupa olyan dolgot mondott, amik nagyon távol állnak tőlem. Igazából lehúzott 15 ezerrel és ennyi volt.
2022. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
67%
Sziasztok Hitetlenkedve hallgattam, amiket mondott, de az idő Őt igazolta. Eddig minden bejött amit mondott. Az édesapám halála után a veje is pár héten belül meg fog halni, és valóban 3 hét múlva meghalt a sógorom is. Nem azt mondja, hogy holnap vagy 1 év múlva, de sajnos bejött az elkerülhetetlen. A másik a lányom Németországban dolgozott akkor, Andrea mondta hogy külföldön fog dolgozni, és Angliában, vagy Franciaországban. Teljességgel kizárt gondoltam. Majd 1 év se telt el Amszterdamban tanult a lányom, és az egyetem után Angliában dolgozik. Még sorolhatnám...
2022. nov. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%
Nálam is hasonló a helyzet, sajnos semmi sem jött be. Sőt ellenkezője. Voltak jó meglátásai, de....másokkal beszélve kiderült h ugyanazokat mondta. Régen nagyon dicsérték, nem tudom azóta mi történt, de legalább találtam mást azóta, akinél be is jöttek a dolgok.
2022. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#14 Azóta kihez jársz?
2023. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
3 hete voltam nála. Én úgy vettem észre nagyon megy a tütüke :/ konkrétan be volt tintázva :/
2023. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Kedves 16-os! Ezt a marhaságot honnan vetted? Lehet összetéveszted Andikát a Zitával! Ő az aki iszik rendszeresen.

Már többször jártam nála, soha nem volt ittas állapotban és eddig bejött minden amit mondott. 1 - 2 nem de azt én rontottam el, nem fogadtam meg a tanácsát.

jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17-es, akkor én egy rossz napot fogtam ki nála :/
jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Én többször voltam már nála jósláson. Nekem nagyon sok minden bejött abból amit mondott. Időben voltak csúszások, de az nem az ő hibája. Mindig segítőkész és kedves. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.
jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Kedves 16-os! Andi nem iszik. Nála nem lehetséges ez. Nincs jó vagy rossz nap. Ő NEM ISZIK!
jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!