Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a Lacerta nevű...

Szerintetek a Lacerta nevű idegennel készült interjú valódi?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 23:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%

tegnap már feltette valaki ezt a kérdést, gondolom, te vagy az megint.

le lett írva, hogy egy írónő írta, aki mellesleg jól is keresett vele, majdnem 90 ezer dollárt kapott a kiadójától ezért a művéért!

és jóbarátja david icke-nak, akit ugye nem kell bemutatni mivel foglalkozik!

na összeáll a a reptoid -hüllő összeesküvés elmélet mostmár?

2014. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy az első írja, egy szép kis mese!

Olyan mintha scifit olvasnál, izgalmas olvasmány, és semmi több!

2014. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
nem láttam azt a kérdést nem én tettem fel.és ki az az írónő ?
2014. máj. 5. 23:57
 4/32 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen eredeti ! Bármennyire is fáj ezt egy Reptoid szájából hangozhatott el, anniyra eredeti. Az nem biztos, hogy szociológus is volt.


# 1 Honnan veszed ezt a rágalmat ? Tudod bizonyítani, hogy hamis ? Linkelnél ? Ezt a szkeptikusok és a kormány találta ki, hogy elterelje a kormányokba befurakodó idegen életformák veszélyéről a figyelmet.


Nagyon sok tudományosan azóta már, igazolt dolot hangzott el az interjúban, ezt mégis honnan tudta volna valaki előre tán látnok volt ?

2014. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is eredeti, és mivel a tartalma igencsak kellemetlen a hatalmi elit számára, emiatt valószínűleg meg is tettek mindent a lejáratása érdekében!
2014. máj. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Hozzá kell tenni, hogy maga "Lacerta" nem idegen lény, hanem elmondása szerint földi eredetű, egy az embernél jóval idősebb fajnak a képviselője, amely az első intelligens faj a bolygónkon.
2014. máj. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
ha ezt egy írónő írta volna akkor lehetne kapni a könyvet és még csak azt se mondta el senki hogy mi a neve az írónőnek.amit írnak benne ki kéne elemeznie egy hozzá értőnek a hajtóműveket illetően.
2014. máj. 6. 09:54
 8/32 anonim ***** válasza:

nem tart sokáig kiguglizni nekem se, amikor elolvastam először ezt a mesét!

ha tudsz keresni, majd kikeresed.

nem véletlen hogy david icke jóbarátja a szerzője ennek a műnek.

hatalmi elitnek kellemetlen ez a mű???

ezt te se gondoltad komolyan???

ha olyan titkos infók lennének benne, vagy nagyon kellemetlen lenne, akkor szerinted fenn lenne a neten, és te eltudnád olvasni??

na ugye, megy a gondolkodás magadtól is.

az írásodból látszik te is csak konteós, összeesküvős oldalakat böngészel egész nap!

2014. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

tudtam én, hogy ez a kérdés már tegnap is ki volt írva, kicsit másként, de akkor törölve lett!

most megint kiírtad, és egy másik regisztrációról szinte beírtad ugyanezt, mint tegnap a kérdésed alá!

szóval nagy az unalom, de ne itt toborozz híveket!


"

Nagyon sok tudományosan azóta már, igazolt dolot hangzott el az interjúban, ezt mégis honnan tudta volna valaki előre tán látnok volt ?"


Szóval ahogy a törölt kérdésnél is írtam, várom a tudományos kísérletek pontos bemutatását, de azt is mutasd már be , melyik tudományos szaklapban mikor lett publikálva az adott kísérlet, ami SZERINTED abból a meséből meg lett valósítva!!

na ezt megvárom, de ahogy eddig többször is volt, ere érdemlegeset választ a gondolkodó/szkeptikus közösség ezen az oldalon nem fog kapni.

de hátha, és te megpróbálod összegyűjteni, az összeset, ami szerinted megvalósult.

kíváncsian várjuk!

jó munkát hozzá, biztos eltart egy darabig hogy "azt a sokmindent, ami ebből a meséből igaz" összeszedd és bemutasd itt!

2014. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%
Nem La cerka?
2014. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!