Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelenthet a három lap...

Diablo22 kérdése:

Mit jelenthet a három lap együttállása a vetésemben: halál-gyermek-pénz? (aki ért a cigánykártyához, az válaszoljon inkább)

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megesett velem valami olyan dolog, ami látomásszerű jelenetet tárt elém azzal az illetővel, akibe 9 hónapja szerelmes vagyok. A kártyáimat megkérdeztem, hogy ők mit mondanak erről a a dologról:

Látomás volt-e az a dolog, ami "bevillant lelki szemei elé", az illetőhöz kapcsolódván?"

Erre ezeket a lapokat keptem: halál-gyermek-pénz.

Igazság szerint valamennyire értek a cigánykártyához,de vannak olyan helyzetek ,amikor nem megy az értelmezése.

Aki ért a cigánykártyából való jósláshoz, kérem, az segítsen nekem, hogy megfejthessem a három lap üzenetét!


L/25



2014. máj. 31. 09:56
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a kártyák arra utalnak, hogy valakid meg fog halni. Születni fog egy gyerek a családban s a jövőben sok pénzre teszel szert.
2014. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így kevés.

Milyen kirakás volt és milyen lapok voltak ezen 3 lap körül?

Nincs két egyforma ember,lehetnek 50 embernek is azonos lapjai mégis mindegyiknek ugyanazok a lapok mást fognak jelenteni

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2014. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A halál egy vég, ami után egy új kezdet jön. Ezt a gyermek meg is erősíti. A pénz nemcsak anyagi, hanem lelki gazdagságot is mutathat.
2014. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!