Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hogy csinálják, hogy...

Azt hogy csinálják, hogy lakás, pénz, munka nélkül is halál nyugodt mindenki?

Figyelt kérdés

én is ilyen nyugodt akarok lenni, ha épp nem tudom a rezsit fizetni, vagy akármi ér!!!


akárkivel találkozom,

van aki az anyjánál él, de nem vihet haza nőt, stb szigorításokkal, inkább csavarog, csakhogy ne kelljen haza menni, szóval ilyen körülmények között, tanul valamit és talán egyszer lesz munkája

más lop csal hazudik, hogy néha legyen pénze, de az albérlete csak azért van még meg, mert egy szerencsétlen öregé, aki nem tudja kitenni, és annak össze vissza törleszt

megint valakinek felmondták az albit mert beköltözik a főbérlő, ezt tudta előre, de nem intézett magának semmit, az utolsó pillanatban fogadta be a családja akik 5-en élnek 30 m2-en


2014. máj. 1. 17:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

szóval akiket felsoroltam egyik sem aggódik, nem keres körmeszakadtával munkát, jókat dumálgatnak, élnek, felhőtlenül nevetnek..


én is ilyen akarok lenni.

2014. máj. 1. 17:26
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Látszólag nyugodtak. Látszólag.
2014. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

miért zavar, ha más nyugodt, attól függetlenül, hogy milyen körülményei vannak?

vagy az önérzeted sérti?

mert irigykedni rossz dolog, de sajnos magyarokra jellemző dolog,úgy látom, már nem csak anyagi jellegű dolgokra.

2014. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
a kérdésben az van, hogy hogy csinálják? nem pedig az, hogy zavarna.
2014. máj. 1. 17:38
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Vannak olyanok akiknek ilyen a mentalitása, anyámék is törtetők, az a baj hogy ebben az országban hiába dolgozol, jóformán minden csekkre megy el. Így aztán 17 éves korodtól dolgozhatsz 27 éves korodig, akkor sem lesz normális lakásod, csak vagy albérlet, vagy panel, de családi ház sose..



Én is belefásultam hiába keresek 120-at, abból 100-at el kell raknom havonta hogy 30 éves korra tudjak venni egy kertes házat, marad 20 ezrem meg az a kis nyamvadt kaja csekk, azt próbálom kihozni 1hónapra és akkor még ruhát nem vettem, nálam például farmer kerül 9e be, mellette anyu főz.

21F

2014. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ők ilyennek születtek. Talán a felelősségérzet hiányzik belőlük. Vannak emberek, akik a legkisebb dologért is borzasztóan tudnak aggódni. Mások meg simán túllépnek rajta.
2014. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

igen nehéz mindenkinek itthon, de én meg pont külföldiekről írtam.

kimentem dolgozni, és amikor megszűnt a munkám, totál pánikban kerestem mást, meg segítséget, hogy addig lakjak valahol, tiszta ideg voltam, és akik kint élnek (ott születtek) ilyen körülmények között vannak és totál elvannak.


megismertem belgát, románt, oroszokat, törököt, szóval akiknek a szüleik bevándorlók, máról holnapra élnek, lakásra egyik sem gyűjt, habár kint nem is divat, de én meg ezzel a folyamatos aggódásommal kitűnök közülük. így nem tudok velük csak úgy elengedni magam miközben aggódok, hogy elfogy e a pénzem és vészesetben még vonatra sem lesz hazajönni.

2014. máj. 1. 17:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért, ha idegeskednek és bunkók lesznek, attól megoldódik a problémájuk?
2014. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem aggódni kell, hanem valahogy félretenni vésztartalékot. Máris eggyel kevesebb az aggódni valód.
2014. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Több dolog kell hozzá hogy nyugodt legyen az ember bármilyen rossz dolog is történjen vele: először is tegyen meg mindent azért a dologért/személyért akit-amit szeretne, látni kell a lehetőségeket a legrosszabb és a legjobb verziót is hogyan fog végbemenni ha belekezd valamibe (vagy ép nem tesz semmit), meg kell hallgatni a tanácsokat de saját maga döntsön az ember a saját életéről , ne más kedve szerint éljen az ember (magának vállaljon gyereket, házat, autót, szexuális beállítottságot),ne koncentráljon a negatív dolgokra az életében és ne a múltban éljen, és a legfontosabb: fel kell fognia az embernek azt hogy ha idegeskedik vagy ha nem akkor is megtörténik a rossz dolog. Aki ezeket meg tudja tenni igazán nem fog idegeskedni akármi is történik vele.
2014. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!