Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Érdemes a Pálmalevelek felkuta...

Érdemes a Pálmalevelek felkutatása, ha esetleg nekem is van egy?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most olvasgattam jobban erről és érdekel , viszont elég drágán adják " a saját történeted".

Van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban ? Valakinek esetleg már felolvasták? Igaz volt vagy nem ?

Válaszokat előre is köszi



2014. jún. 2. 12:08
1 2
 1/17 Golan Trevize ***** válasza:
77%

Ez egy hatalmas nagy humbug.

A pénz és idő - amit kérnek - az a háttérkutatásra kell, magyarul kiderítik rólad, amit ki lehet, aztán utólag megírják a pálmalevelet, és ezt tálalják úgy, mintha már eleve lett volna rólad is egy.

2014. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
+1 az elsőhöz. Nyilvánvaló átverés, ráadásul elég bárgyú.
2014. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért gondolkodtam el ezen mert annyira hihetőnek tűnik, viszont a facebook-os oldalukon van egy két ember akik szeretnének reklamálni mert a pálmalevél nem igazán a helyes infókat tartalmazta
2014. jún. 2. 12:35
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

"annyira hihetőnek tűnik"


Ha ez hihető...

2014. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
angol oldalakat és beszámolókat olvastam , azok hihetőnek tűntek.. de 80.000-et vagy nem tudom mennyibe kerül , nem feltétlen érne nekem meg. Még ha úgy csinálnák, hogy én befizetem és látom, hogy az indiai illető épp keresi és kb 10-15 perc múlva elő áll a levelemmel még azt mondom , hogy ok. de hónapok alatt azért elég sok dolgot ki lehet deríteni az emberről.
2014. jún. 2. 12:50
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Minden pénzt megér! Add el a házad, lányod dobd ki a kocsisorra pénzt keresni, verd át rokonaidat, hogy adjanak pénzt, s költsd el minden ilyen marhaságra.
2014. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Én olyan beszámolót írok akármelyik oldalra, hogy össze-vissza vizeled magad.
2014. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
haha, nagyon konkrét válaszok :) de igazából olyat is szerettem volna hallani aki esetleg már olvasta az ő pálmalevelét. A lényeget értem én a kommentjeitekből. Sőt én sem írtam azt hogy igen most itt kuporgatom a kis pénzem, hogy egy rohadt pálma levélre firkált cuccot elolvastassak valakivel aztán vagy igaz vagy nem. Szimplán érdeklődésként írtam.
2014. jún. 2. 13:36
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Az általános reakció ez szokott lenni. Én nem is, csak kérdeztem, meg hogy a szomszéd ismerősének a szomszédjának a Kamcsatkán élő testvérhúgáról van szó.

Aki egy tízéves gyerek észbeli képességével rendelkezik, csak nevet ezeken.

2014. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, csak azért komolyabb válaszokat vártam volna , olyanokat ahol érvelni is tudnak , nem pedig hülyeségeket mondani ( pl : adjam el mindenem, küldjem ki a lányom stb stb..) és én felvállalom, hogy igen engem érdekel / érdekelt személyesen ez a téma, nem pedig a barátnőm anyukájának a barátnőjének a nagymamájának a barátnőjének az unokáját :)
2014. jún. 2. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!