Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártyából próbáltam...

Cigánykártyából próbáltam jósolni, de nem értem a lapok közötti összefüggéseket. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Lefotóztam a lapokat, remélem látszik. A szívkirálynőmet raktam ki, ő vele kapcsolatban mire számíthatok?

Kérem őszintén válaszoljatok, kb. annyit tudok hogy reménytelen. Tehát ne kíméljen aki válaszol!


kicsi

[link]

nagyobb méret

[link]



2014. jún. 2. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az általad használt, 4 soros kirakási módot nem ismerem, de az biztos, hogy:

- ha arra vagy kíváncsi, hogy te mire számíthatsz szerelem, párkapcsolat témában, akkor terád, magadra kell kivetned, és nem a szívkirálynőre! Ez esetben te vagy a szívkirály, és hozzád ahogyan viszonyul a szívkirálynő, (előtted, utánad, melletted, stb. stb. és a hozzá párosuló lapok jelentését összeolvasva,) talán valamit mondanak, sugallnak is a lapok


Bár a fotón így sem látszik, hogy milyen lapok, de biztos, hogy nem a te életedre vonatkozó jelentéssel bírnak!

2014. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a kártyajóslás igaz lenne, akkor minden újabb jóslásfolyamatnak ugyanazt az eredményt kellene produkálnia. Ezzel szemben ahányszor jósolsz, annyiszor más eredmény jön ki. Tehát vagy minden egyes jóslat megváltoztatja a jövődet, vagy kamu az egész kártyajóslás.


Tegyük fel, hogy nem utóbbi eset áll fenn, tehát maga a jóslás ugyan valós, de a folyamata befolyásolja, változtatja a jövődet. Ekkor azonban ennek az első jóslásra is igaznak kell lennie, tehát ha csak egyszer is jósolnak neked, akkor már megváltoztatják a jövődet. Tehát mielőtt jósoltak volna, azelőtt más jövő várna rád, mint miután jósoltak neked. Vagyis a jóslás után már nem az a jövő vár rád, mint a jóslás előtt, vagyis a jóslás után már megváltozik az a jövőkép, amit jósoltak számodra. Ebből következik, hogy új, második jóslást kellene eszközölni ahhoz, hogy az első jóslás után megváltozott jövődet is tudd. De a második jóslás ugyanúgy megváltoztatja az első jóslást követő jövőképedet, ami új jövőképeddel csak egy harmadik jóslást követően lennél tisztában, ez a harmadik jóslás azonban ugyanúgy megváltoztatja a jövőképedet... Semmi értelme az egész hókuszpókusznak.

2014. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy kezelésre az elmeosztályon bőven számíthatsz :D Minek csinálod ha nem tudod h mi hogy működik?
2014. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Timikelacika válasza:

[link]


ezt valaki tudná elemezni kérlek!!

2014. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!