Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek a 2012-es korszakv...

Szerintetek a 2012-es korszakváltásnak lehetnek már, elsősorban érezhető jelei? Vagy csak én érzem azt, hogy valami nagy változás készülődik a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Minél egyre jobban haladunk az év vége felé, annál jobban érzem a változás illatát a levegőben (nem szó szoros értelmében persze)! Veszem ezt észre saját magamon is, főleg saját gondolkodásomon, viselkedésemen is! Bár akár hányszor magamba figyelek egy picit, és felteszem magamban az egyszerű kérdést, hogy vajon féli kellene-e ettől a "nagy" váltástól, egy pici hang mindig azt súgja, hogy nyugi, minden a legnagyobb rendben lesz, neked nem kell tőle félni! :)

2012. szept. 24. 18:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom,de lehet,hogy mindenkibe bele lett kicsit beszélve ez az egész és ezáltal változunk,változnak az emberek. Félelem...vagy valami ilyesmi.
2012. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%

Nyugi, minden a legnagyobb rendben lesz :)


Az elmúlt fél évben a spirituális energiák egyre erőteljesebb működését tapasztalom. Az elmúlt fél évben többet tanultam, mint az azt megelőző 11 évben összesen.

2012. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Elvileg most kell majd valahogy véget érnie a vas korszakának, (ezt nem én mondom, hanem ókor szent iratok),

de én sem hiszem azt a változatot, amivel már évek óta riogatják az embereket!

2012. szept. 24. 19:13
 4/39 A kérdező kommentje:
Én a tanulási folyamatot úgy mondanám inkább (természetesen ez csak az én meglátásom), hogy most kezdtem el arra emlékezni mit is tudok! A tudás mindenkiben ott van, csak sokan nem tudják, hogy mihez is kezdjenek vele! Jobban szeretnek Ego (hamis ÉN kép) fogságában vakok maradni, legalább is ezt hitetik le magukkal, ahelyett, hogy sokszor befelé néznének (nem "vakon" a nagyvilágba) és megismernék saját magukat, és felismernék az élet alapvető nagy igazságait!
2012. szept. 24. 19:20
 5/39 Shai-Hulud ***** válasza:
27%

Úgy látszik, kamaszodsz.

Ez valóban hatalmas változásokkal jár, de ne aggódj, ezt már sokan túlélték.

Minden rendben lesz, neked sem kell tőle félni!

2012. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Asthar Sheran nem jeletkezett a félresikerült leszállás óta, azaz nem tudni.
2012. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Kedves poénos kommentelő! A kamasz korszakon már régóta túl vagyok, szóval ez most nem jött össze! :)
2012. szept. 24. 20:31
 8/39 Shai-Hulud ***** válasza:
31%

Aha, értem, úgy látszik melléfogtam.

De hát egyéb lényeges dologra nem lehet decemberben számítani.

A választásokig is van még 2 év, úgyhogy semmi nagy változás nem lesz.

2012. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

[link]

itt van egy csomó be nem teljesült dátum ha ezek nem teljesültek be akkor ez mért következne? hidd el 20 év múlva már erre a dátumra se fognak emlékezni

2012. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Lehet érzel változást magadon,ami persze nem baj,ha az pozitiv irányú.

Viszont,ezt nem a nagy 2012-es év végére jósolt változás miatt érzed,mert az nem létezik.

Az egész csak azon alapul,hogy az ember nem tudja elviselni az ismeretlen és bizonytalan jövőt,ezért megpróbál előre tervezni és kiszámitani dolgokat,rosszabb esetbe pedig jósolni azokat.Előbbi valamikor sikerül,utóbbi jelentős max. véletlenül,a nagy számok törvénye alapján,de az nem ekkora volumenü dolgokra vonatkozik.

2012. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!