Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mélyponton vagyok, de annyira...

Mélyponton vagyok, de annyira hogy inkább ne élnék mint ez a fájdalom. Tud itt valaki jósolni? Vagy van itt aki ezzel foglalkozik? Én belehalok ebbe a bizonytalanságba, könyörgöm segítstek.

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én értek a jósláshoz, de ahogy látom az aurádat és a téged körbefonó eseményeket szerintem nem akarod tudni hogy mi fog történni, a saját érdekedben mondom drágám.
2014. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolóra nem kell hallgatni . Rémísztgető provokátor .
2014. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és azzal ,hogy valaki jósol neked változik valami? A jövődet te alakítod bármennyire is hiszed most azt,hogy ez nem így van.
2014. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Máshol kell keresned életed szerelmét ő már elengedett téged.
2014. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a jóslásban, de jól tudok tippelni. Na? :D
2014. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt mondod, valaki segítsen, de azt se tudjuk, mi a bajod... annyit mondasz, hogy fájdalmad van... miféle?
2014. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen nem írtam mert nagyon hosszú, viszont ha valaki tud jósolni annak írok egy privát üzenetet.Azért lenne jobb ha egy jós segítene mert akkor legalább tudnám merre lépjek, eloszlatná a bizonytalanságot.
2014. aug. 8. 17:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én javaslom, hogy messziről kerüld el a jósnak meg látónak meg mit tudom én minek magát nevező embereket. Saját tapasztalat. Én is voltam nagyon kétségbeesett helyzetben, ekkoriban volt dolgom ilyen emberrel. Igazából ez tűnik kényelmes megoldásnak. Lehet hogy az is, de valójában nem ér semmit se. (Néhány szerencsés esettől eltekintve, de az csak is szerencse. Semmi köze a jós "képességeihez".) Ha a nehezebb utat választod és megpróbálod tisztán látni a dolgokat, sokkal jobban jársz. Már ha végül képes leszel tényleg tisztán látni a dolgokat.
2014. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

5 éves tanfolyamot végeztem franciaországban. A születési dátumodra és a párodéra vagy annak a személynek a születési dátumára van szükségem akivel probléma van. Cs

ak ezután tudok segíteni.

2014. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!