Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szakítottunk barátnőmmel,...

Szakítottunk barátnőmmel, sajnos én ebbe nem tudok beletörődni, ezért szeretnék igénybe venni szerelmi kötést. Ki tud ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket ne tanácsoljátok hogy hagyjam őt, meg hülyeség a kötés, szükségem van arra a lányra, úgyhogy kérem csak az szóljon hozzá aki tud segíteni. Leginkább Hajdú - Bihari (mágus, jós) érdekelne, de ha online tud segíteni az is megfelel. De mindenképp olyan kellene akinek a mágiája már sikerült többeknél. Illetve az ezzel kapcsolatos tapasztalataitokat is megírhatnátok.

2014. máj. 29. 16:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Hahahahaha!! Ez jó :D
2014. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
51%
what the heck
2014. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
51%
Szerintem egyszerűbb lenne ha leülnél a barátnőddel és megbeszélnétek mindent. Egy hülye hókuszposszal nem fogod vissza kapni.
2014. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
Nekem meg oldás kéne.
2014. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Sajnod már van valakije, de nagyon szépen kérlek olyan írjon akinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban.

Fontos volna mert csak ez segíthet úgy érzem.

2014. máj. 29. 16:53
 6/29 Golan Trevize ***** válasza:
80%
Én ezzel nem játszanék, mert haverom is úgy járt, hogy aztán kiszeretett a lányból később, és másba szeretett bele, és akkor meg oldani kellett a kötést, de addigra meghalt, aki a kötést csinálta, és több évbe telt, mire talált valakit, aki oldani tudta a kötést.
2014. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Én ettől nem félek, minden porcikámmal akarom és szeretném azt a lányt, soha nem akarnám elhagyni és nem csak a levegőbe beszélek, szóval ha tudsz valakit írd meg hátha tud segíteni nekem!
2014. máj. 29. 17:09
 8/29 anonim ***** válasza:
24%
Hány éves vagy, 12? Csak mert a kötést csak 25 éven felül vállalják a mágusok.
2014. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%

Valakit,valamit alárendelni,úgymond megkötni,a szabad akara

tában gátolni feketemágia révén lehetséges.Ez visszahat a mágiát

kérõre,és arra is akit te állítólag szeretsz.Engedd el,mert így

mindenkinek jó lesz.

2014. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
45%

Ismerem néhány mágus számlaszámát, de a szerelmi kötés elég drága, hogy csak azok vehessék igénybe, akiknek tényleg nagyon fontos. Viszont neten keresztül is hatásos, a mágia olyan, hogy amint az összeg megérkezik a számlára, már egyből másra sem tud gondolni a nő vagy férfi, mint a jósnak pénzt küldő személyre.


Hülyeségre viszont nem ismerek gyógyszert, se jóst, se mágust.

2014. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!