Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tényleg meglehet álmodni a jövőt?

Tényleg meglehet álmodni a jövőt?

Figyelt kérdés

Már nem is emlékszem mikor ,de volt egy álmom ami majdnem 2 hete meg is valósult. Annyiban volt másabb,hogy álmomban egyedül voltam a helyszínen a valóságban nem egyedül. Ez az álom- és persze a beteljesülés egy iszonyatosan rossz dolog,ami azóta is fáj és kínoz.

Volt még egy ehhez hasonló szörnyű álmom ,és már félek ,hogy az is teljesülni fog.

Tényleg meglehet álmodni a jövőt vagy ez csak "véletlen"? Ha vmi nagyon szépet álmodunk/álmodok az miért nem valósul meg?



2014. jún. 24. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem már előfordult. De csak néhányszor. Nem minden álom válik valóra. De én szoktam érezni, hogy melyik igen, mert utána furán érzem magam és állandóan az az álom jár a fejemben.
2014. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Persze ! Nekem például rendszeres, majdnem napi szintű, már megszoktam, de nagyon rossz volt az elején, de kezd a javamra válni úgy érzem, nem kell miatta szorongni, vagy elmúlik, vagy megszokod. Nekem a szép is ugyanúgy valóra válik, várj vele, hátha :) !
2014. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
állítólag erre a föld lakosságának összesen 10%-a képes
2014. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem, de igazából igen.
2014. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

"Új" információt nem álmodsz meg, az nem lehetséges.

Ha megálmodod a jövőt, az két dolog miatt lehet:

1. az általad ismert dolgokból helyesen következtetsz álmodban, tehát csak helyesen továbbgondolod a már ismert dolgokat. Ezt ébren is lehet csinálni, amikor próbálod kitalálni, hogy valószínűleg mi fog történni. Álmodban azonban előkerülhetnek kevésbé tudatos dolgok, emlékek is. Ez azonban nem "a jövő megálmodása", csak a már meglévő információ feldolgozása és az ismert trendek extrapolálása, tehát következtetés.

2. Véletlenül álmodsz valamit, ami véletlenül úgy is történik később. Ez sem "a jövő megálmodása", hanem véletlen egybeesés.

2014. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 éves korom óta tudom hogy álmodom és igen meglehet
2014. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!