Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért van az a tévés jósoknál,...

Miért van az a tévés jósoknál, hogy visszajeleznek hogy nyertek pénzt stb? Tényleg bevált nekik? Ma végignéztem egy Asztro Világot és többen visszahivták őket hogy nyertek x összeget, nem kicsit. Egy olyan volt csak aki azért hivott mert ő nem nyert

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

Lehet, hogy ténleg nyertek, talán ki kellene próbálni!


Végre tenni valamit a szegénység ellen, nem csak beszélni róla.

2014. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Hallottál már "beépített emberekről"?

Akár a terem másik sarkából is jöhet a hívás, ez rezsi, az emeltdíjas átverésből futja!

2014. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

egy nap több ember is arra pazarolja a pénzét hogy 3 percben elmondja,hogy mennyire hatott neki amikor 500ft/perc kamu beépített emberek

én smst küldtem egy kérdéssel visszaírtak, hogy elkészítették az elemzést küldjek egy ok szót ha akarom látni, nyilván azért mert 300vmennyi egy sms és így hiába csak ok szót küldesz az is 300ft majd nem is a kérdésemre válaszolt mire csak azért is visszaírtam neki hogy de nem ez volt a kérdés mire visszaírta h érti a kérdést és teljesen mást meg h hívjam fel és segít. Ennyit ér ez az smses az ember inkább küld egy kérdésell egy smst hogy megtudja mivan meg mert olcsóbb mint a hívás erre még ottis lehúznak, meg rá akarnak venni h hívd fel

2014. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Én szemályesen egyetlen ilyen "nyerőt" nem ismerek!

Az viszont biztos, ha lenne ilyen műsorom, a barátaimtól elvárnám, hogy időnként visszajelezzenek, hogy marhára bevált a jóslatom, és ők már különben is dúsgazdagok lettek! Ki a fene fogja, tudja visszaellenőrizni azt, hogy egyáltalán visszahívtak!

... és ha az irodám ezzel meg van bízva, akár el is lehet játszani a TV-ben!

Egyébként is olyan közhelyeket szokta "jósolni", hogy amikor egyszer néztem egy ilyen műsort, az ötödik, hatodik telefonálónak előre mondtam a "jós" mondatait! A húsz éves fiam mellettem állt ekkor, megkérdezte, honnan tudom? Mondam neki, én már kemény fél órája figyelem a műsort...

Ennyi...

2014. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
én pont néztem:D a pali telefonált és mondta h bejött neki és még kb kellene neki félmilla.::D
2014. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Ne nézz ilyeneket mert súlyos agykárosodást okoznak.
2014. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Megvan a színvonal.
2014. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kamu.


Olaszországban figyeltem egy ideig az "ittapirosholapiros"-ozókat. Ott egy-két fickó mindig nyert, akik felváltva mentek oda, nyilván ők csinálták a "reklámot", azaz szemléltették, hogy lehet nyerni. Aztán jött a balek, ő meg otthagyta a pénzét.


Egyébként persze az is lehet, hogy nyert egy kaparós sorsjeggyel 500 forintot, s nagyon boldog lett :D.

2014. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég csak arra gondolni, ha ezek valóban képesek lennének pénzt "varázsolni" akkor mi szükségük lenne az 500 Ft-os percdíjra??? Az egyetlen dolog amihez értenek: átvágni az embereket.
2014. aug. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
you n van fen 2 video is, 1ik gyerek, oregasszonynak adja ki magat, siman megeszik, masikkal 10 percet tartatjak a telot...
2014. aug. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!