Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki hallott már a titokról? A...

Ki hallott már a titokról? A vonzás törvényéről. Esetleg valakinél bevált e?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Olyan szinten "bevált" hogy egyáltalán nem tudatosan gondoltam valamire, nem emlékszem már pontosan mire, de pl. egy kajára, hogy milyen jó lenne. Aznap délután édesanyám hazajött a munkából, és mondta, hogy most ezt meg ezt fog főzni(erre a kajára gondoltam pár órával ezelőtt).


Vagy olyan, hogy elhatároztam magamban, hogy szerzek egy barátnőt. Aztán nem foglalkoztam vele különösebben. kb. 2 nap múlva egy régi ismerősöm akinek tetszettem és őis tetszett felvette velem a kapcsolatot.


Ami sosem működött eddig: pénzre koncentráltam, de sosem jött pénz a házhoz.


Azt vettewm észre, ha tudatosan és kicsit görcsösen szeretnél valamit, az nemnagyon fog jönni.

2014. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Én.

Este végignéztem a filmet. Másnap reggel arra ébredtem, hogy a kutya iszonyatosan ugat az ablakunk alatt, mire elkezdtem mondogatni (kíváncsi voltam, hogy beválik-e), hogy "mindjárt befejezi, mindjárt befejezi". És rá körülbelül 5 másodpercre befejezte, nem akartam elhinni.

Másik eset, hogy éppen töltöttem le valamit az internetről, de sehogy sem akarta megjeleníteni a letöltött fájlt. Ötször indítottam újra a gépet, de sehol semmi eredmény. Akkor hatodjára, amíg a gépem felállt összeszorítottam a szememet és azt mondogattam, hogy "ott lesz, ott lesz", nagyon erősen koncentráltam rá, és mikor megnéztem, ott volt. Nem tudom, hogy ezek csupán a véletlen művei-e, mindenesetre számomra hasznos.:)

2014. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
89%

Én édesapámmal néztem a Titkot. Most 15 éves vagyok. Szinte teljesen hihetetlen, amiket azóta észre vettem. Apróságok, de mióta ismerem a vonzás törvényét, egyre több dolgot véltem felfedezni. És tényleg igaz, legyen szó bármiről (nagy vagy kis dolog) beválik :)

Sok sikert és kitartást :)

2014. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Elkezdtem használni én is de úgy tűnik hogy minden amit be vonzottam minden mögé vmi rossz jön. Pl barátnő- nagyon csúnyán átvert a végén. Ezzel azt mondom hogy működik de hosszú távra semmiképp nincs belőle jó
2014. ápr. 18. 23:07
 5/20 A kérdező kommentje:
Mindent amit sikerült be vonzanom abból úgy nézki hogy valami rossz sül ki
2014. ápr. 18. 23:10
 6/20 anonim válasza:
94%

Én így gyógyítottam meg magam egy betegségből.


Aztán egyszer bekrepált kicsit a térdem, azt mondták fél éve semmi testmozgás, de mivel a sportszerelmese vagyok ezt nem hagyhattam. 2 hónap után a lábam rendbe jött és bár óvatosan de elkezdtem sportolni. Kutya bajom nem lett.

2014. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező. Ez a barátnős dolog szerintem nem ilyen jellegű, a barátnődet nem irányíthatod, azt, hogy mit csinál, nem lehet "bevonzani" az életedbe, ha érted mire gondolok. Illetve írtad hogy minden amit bevonzasz visszaüt rosszul.

Csak egy dolgot írtál le, leírnál több esetet hogy lássuk tényleg igy van-e? Mert 1 eset nem bizonyít semmit.

2014. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Különösen nagyobb dolgokra nem vágytam így nem kértem nagy dolgokat. De pl azt akartam hogy jobban szeressenek a munkahyen főnökeim elismerjenek esetleg nagyobb pozíció. azt sem bántam volna ha a pénzem marad a régi de megbecsülésre vágytam elsősorban. Most ott tartok hogy akik szerettek azok nevettek rajtam főnökeim kihasználtak ugyan fontos volt a munkám de mégis csak a átverve érzem magam
2014. ápr. 18. 23:33
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
#2: Ilyen nekem is volt: a múltkor napnyugtakor ücsörögtem az erkélyen, összeszorítottam a szemem, erősen koncentráltam, és mondogattam magamban: Mindjárt sötét lesz, mindjárt sötét lesz. És bejött, fél óra múltán tényleg besötétedett!!
2014. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

A mentális technikák azoknál működnek akik megfelelő érzelmi nyitottsággal élik az életüket.


Ha ez nincs meg akkor az agykontrollal és társaival csak a bajokat lehet tetézni.

2014. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!