Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vannak ugye ezek az ezoterikus...

Vannak ugye ezek az ezoterikus dolgok. Jóslás meg minden. De ha ilyen nagyon értenek hozzá, a lottoszámokat miért nem tudják? Mondjuk a telitalálatos számkombinációt.

Figyelt kérdés

A TV-ben is ott vannak ezek a tisztánátó meg ilyen-olyan genyófalviak. Minek dolgoznak? Minden héten töltsék ki a helyes lottoszámokat a szelvényen azt kész.


múltkor odajött hozzám egy nő a belvárosban. Hogy ő jósol nekem. Oké, mondom a 6-os lotto vasárnap kisorsolt nyerőszámai érdekelnének. Erre nem is tudta h merre húzzon a pcsába. Szóval sztem ez az egész baromság.



2014. okt. 2. 16:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Na látom megelőztek, mindenki erre kiváncsi..
2014. okt. 2. 16:45
 2/14 Legoman ***** válasza:

Akiket a TV-ben látsz, azok mind csak a pénz miatt vannak ott. Csalók. Meg, aki az utcán leszólít téged az se érti nagyon a dolgát. Én megmondom neked, hogy szoktam én is jósolni és én értek hozzá, de a lottószámokat nem lehet megmondani konkrétan mik jóslással. Mivel a jóslás abból áll, hogy:

Mikor én kártyát vetek pl vkinek, aki megkér rá, akkor mindig az a személy keveri és húzza a lapokat, nem véletlenül, mivel csak ő tudja a kérdésére a helyest választ én nem, mivel nem én vagyok ő, így én csak leolvasom a kártyákból a választ. Jósolni nem nagyon lehet a lottószámokat, esetleg a kombinációkat, hogy melyik lehet a nyerő, de még az sem biztos, hogy bejön, ugyanis lehet hogy az adott pillanatban azt húzná ki, de lehet, hogy másnap már másikat. Nem tudom mennyire volt érthető.

2014. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Kérdésedben a válasz is megbújik.


Mert kamusok, s ebből jól megélnek.

2014. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#2 Azt mondod, az adott pillanatban ezt meg azt húzná ki, de lehet, hogy másik pillanatban másikat (valószínűleg). Tehát akkor magyarul a jóslás csak a véletlenen múlik, semmi köze a jövőhöz. Max. bele lehet olyan általánosságokat magyarázni, amik egyébként is meg szoktak történni egy ember életében.
2014. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na igen. Épp ez a baj a lottoval. Hogy nem lehet tudni, hogy ott akkor melyik kombinációt fogják kihúzni. Hát ez tényleg nagyon nagy probléma, nekem is épp ez a bajom, ezért költöttem már csomó pénzt feleslegesen lottora. Én őszintén szólva nagyon sajnálom azokat akik hisznek ezekben az ezoterikus szarságokban. Mert hát igen, az utolsó válaszoló remekül össze is foglalta, mi a baj ezzel az egésszel.


Ha a lottoszámokat nem lehet tudni, mert hogy akkor épp azt húzná ki, máskor meg mást... Akkor miért lenne más az élet más területeire? Ha érne valamit az egész jóslás dolog, a legelső lenne, hogy a lottoszámokat tudja.

2014. okt. 3. 07:41
 6/14 anonim ***** válasza:

Tudom a nyertes lotto-számokat, pedig nem is vagyok jós!

.

Csak sajnos, azt nem tudom, mikor húzzák ki, pedig határozottan és megdönthetetlenül állítom, ha kihúzzák, csak ezek a számok lesznek a nyerők!

2014. okt. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Legoman ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondani, hogy próbáljátok ki a jóslást és mondjátok meg ti a lottószámokat, lemerem fogadni, hogy egyikőtök se próbálkozott még ezzel, majd ha megmondtad a nyerő lottószámokat azelőtt, hogy kihúzták volna őket, akkor szólj le másokat. Azért írtam, hogy változhat, mert pl.: Ha karrierválasztás előtt állsz és nem tudod melyiket válaszd a kovács és az ács közül. Tegyük fel eljöttél hozzám és én azt mondtam neked, hogy az ács nem fog nagy változást vinni az életedben, de a kovács már igen, akkor már csak rajtad áll, hogy melyiket választod. Nem abból áll a jóslás se, hogy minden megmondjak és akkor én irányítsam az életedet, hanem csak tanácsot ad a kérdéseddel kapcsolatban.

Egyébként utálom azt is mikor a lottószámokkal jön mindenki, hogy mondjam meg neki, arra csak annyit mondok, hogy ha megtudná a kártya mondani az eheti lottószámokat, akkor a lottónak már semmi értelme nem lenne.

2014. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7-es: A jóslás azt jelenti, hogy a jövőről mondasz meg valami konkrétumot. (Például a lottószámokat.) Amiről te beszélsz, azt szakmai tanácsadásnak hívják.

Nem definiálhatod át a jóslás jelentését csak azért, hogy jósnak nevezhesd magad.

2014. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Így viszont a jóslásnak, vagyis annak, hogy jósnak hiszi magát az ember nincs értelme. A lottoszámok nélkül.


Szerintem igenis lenne értelme a lottonak.. Ugyanis nem tudom ki hogy van vele, de én kizárólag a pénz miatt veszem, s nem azért, mert olyan jó játék, hogy ikszelgetem a számokat... Bárcsak tényleg létezne jóslás és meglehetne mondani. Kéne most is pl. 6-os lotton az a 430 millió ft. Vettem is lottót 2 ezerért megint..

2014. okt. 5. 17:10
 10/14 A kérdező kommentje:

De tudod mit? Akkor maradjunk a Kovács, Ács példádnál, ha az bejön. Nekem úgyis tökéletes. Találkozunk és

elmegyünk egy lottozóba. Elveszek a pultról egy 6-os lotto szelvényt és akkor már kérdem is, hogy helyes-e, hogyha a 2-est választom legkissebb számnak. Vagy a 3-ast kéne? Esetleg a 9-est? Aztán másodiknak jó a 12-es? 3.-nak pl. egy 20-as?


És akkor így tovább. Ha ezt így kitudod olvasni a kártyákból, megtudod mondani, nekem az is tökéletes. Nem kell, hogy egyből elmondd előre mind a 6 kisorsolt lottoszámot. Segíts, hogy melyiket ikszeljem be ahhoz, hogy az enyém legyen a főnyeremény.


Ha nem megy, akkor tényleg nem értesz hozzá, de nyugi, senki más sem aki itt-ott jósláskodik. Mivel egy igazi jós aki tényleg ért hozzá szépen megvárja míg felhalmozódik a lottonyeremény több milliárdra, vesz egy lottot 200 forintért, vagy annak megfelelő összegért ha külföld, megnyeri és a büdös életbe nem fogja senkinek felfedni a kilétét. Szóval kamu az egész. Aki ért hozzá nem fog azért ilyen szar műsorokba szerepelni, hogy pénzt keressen a 300 forintos hívásdíjjal, meg nem fog emberek után kajtatni, hogy kapjon egy kis pénzt a jóslásáért...

2014. okt. 5. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!