Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vannak ugye ezek az ezoterikus...

Vannak ugye ezek az ezoterikus dolgok. Jóslás meg minden. De ha ilyen nagyon értenek hozzá, a lottoszámokat miért nem tudják? Mondjuk a telitalálatos számkombinációt.

Figyelt kérdés

A TV-ben is ott vannak ezek a tisztánátó meg ilyen-olyan genyófalviak. Minek dolgoznak? Minden héten töltsék ki a helyes lottoszámokat a szelvényen azt kész.


múltkor odajött hozzám egy nő a belvárosban. Hogy ő jósol nekem. Oké, mondom a 6-os lotto vasárnap kisorsolt nyerőszámai érdekelnének. Erre nem is tudta h merre húzzon a pcsába. Szóval sztem ez az egész baromság.



2014. okt. 2. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A válasz pofon egyszerű: olyan, mint jóslás nem létzik. (Bár erre alapfokú természettudományos ismeretek birtokában bárki rájöhet.)

A lottó pedig egy játék, semmi több. Lehet vele nyerni, ha épp véletlenül szerencséd van. Ez nem egy megélhetési forrás, veheted te akár tízezer forintonként is a lottószelvényeket, attól az még ugyanúgy a szerencsén fog múlni. De gondolkodj kicsit! Ha biztosan jövedelmezővé lehetne fordítani, akkor miért nem abból él meg mindenki? Továbbá akkor hogyan érné meg a Szerencsejáték Zrt-nek?

2014. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mert kicsi rá az esély. legtöbben pár száz forintért vesznek néhány mezőt hetente azt kész. Szerencsejáték zrt-nek jó h megéri. Rengetegen lottoznak, meg sorsjegy, minden. ha nyernek is egymásután 3-szor fődijat, simán kipengetik. azért nem él ebből mindenki mert nem hisznek bene, inkább dolgoznak haavi 90-ért 10-20 évekig, azt ennyi. azt laknak panelokban stb. Sztem se létezik jóslás amúgy.
2014. okt. 14. 10:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Jogod van hinni a létezésében. Felőlem akár a húsvéti nyusziban vagy a lapos Földben is hihetsz, jogod van hozzá.

De ettúl az még nem lesz igaz.

De ha te tudsz a fizika törvényeinek nem ellentmondó magyarázatot találni, hogy mégis egy kártya hogy mondaná meg, hogy adott atomok X idő múlva milyen állapotúak lesznbek (mert tulajdonképpen ezen múlnak a lottószámok), akkor készséggel elhiszem.

(Magyarázat alatt nem a Hihetetlen magazin, meg Ezo tv szintű tündérmeséket értem.)

2014. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nyugi. Bárcsak létezne ilyesmi, bárcsak. De láthatod jól teszem, hogy nem hiszem. És hát arra a kommentemre már nem is tudott mit írni Legoman.. úgyhogy sztem erről ennyit. Az egész jóslás egy kamu ahogy van. Nem létezik, soha nem is létezett és soha nem is fog.
2014. okt. 15. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!