Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki mit tud Florin mesterről,...

Ki mit tud Florin mesterről, aki masszőr de jóslással is foglalkozik? Elérhetősége? A neten nem találtam.

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Te nem találtál - én megkerestem neked:

[link]

.

A Gúgli csak akkor barátod, ha tudod kezelni.

2014. nov. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Dubitus!


Hálásan köszönöm!

2014. nov. 5. 07:40
 3/4 anonim ***** válasza:
hidd el, ha beléd teszi amit tud 9 hónap múlva valóságos csoda történik!
2014. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát... én személy szerint vagy egy fél évig jártam hozzá tanulni, de igazság szerint ezek után is azt mondom, hogy nem nagyon tudok róla érdemleges infot mondani... Röviden és tömören: fura, érdekes...

Az alap svédmasszázs tanfolyamot korrektül, normálisan megtanultuk (bár megjegyzem: azt még nem ő tanította!...), szépen levizsgáztunk. Majd a ráépülő tanfolyamokat (össz. 4 féle masszázst "tanultam meg") kicsit kesze-kuszán végeztük el - de nem azért, hogy bármi bajom lenne vele, kifizettem talán 1, max. 2 ráépülő tanfolyam árát, és kaptam 4 oklevelet... ami tök jó, csak mikor dolgoztam, ciki volt magyarázkodni, hogy igazából sportmasszázst, cellulitmasszázst életemben egyszer mutatták, és próbáltam meg, szóval...finoman fogalmazva semmi közöm hozzá, de igen, van róla papírom... fejmasszázs? Háát, azt azt hiszem 3-szor is csináltam 5-10 percig...szóval...

Majd miután előrukkolt a szuper drága abrakadabra jóslásaival, amiket kedvezmenyésen megcsinál nekünk, ami úgy is baromi drága... plusz végezzük el mi is mindenképp az abrakadabra tanfolyamokat, amik persze 5x annyiba kerülnek, mint egy masszázs tanfolyam.... No komment... Remélem, az mindent elárul, hogy egyszer csak úgy döntöttem, nem járok tovább, telefon némít, köszönöm szépen szép volt jó volt elég volt........ (Y)

2018. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!