Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vágy-katonatiszt-kevés pénz...

Vágy-katonatiszt-kevés pénz mit jelenthet cigánykártyában munka kérdésben?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 08:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
na ezért hülyeség a cigánykártya, mert 600 képpen lehet értelmezni. Azt ajánlom vedd kézbe az életed és ne ezekre a szXrokra hagyatkozz ;b
2014. nov. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy van,vagy rövidesen lesz egy férfi az életedben,aki nem tiszta szívből szeret,s te szeretnéd,hogy ha ez a férfi pénzelne téged,de ettől a férfitól nem fogod megkapni azt az anyagi biztonságot,amire vágysz.
2014. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Tudtommal a cigány kártyában az érzelmekkel, szerelemmel kapcsolatos dolgokat a "Szívkirály", "Szívkirálynő" megjelenése jelenti.

A hivatali ügyekkel kapcsolatban felmerülő dolgokat a "Bíró".

A "Katonatiszt" a hivatás, a munkahelyi-munkaköri rang, beosztás témakörére utal

2014. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13-as jól írod,de ne felejtsd el.hogy a katonatiszt,a tiszta érzelmek nélküli kapcsolatot is jelentheti,s mivel ott van a kevés pénz, ez az úriember nem lesz gáláns.
2014. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Ezért van az, hogy egyetlen kártyalapból nem lehet igazán megmondani mi is várható. Mindig a körülötte, mellette megjelenő egyéb lapok még kellenek ahhoz, hogy közelebb kerülhessünk a valódi jelentéshez,...

és persze a kártya-vetési módszer sem mindegy, hogy csak 3 lapot vet ki, vagy még alatta-felette is van valami....

... szóval ezért is jobb, személyesben felkeresni azt, akitől ilyesfajta hókusz-pókuszokat vársz! :)))

2014. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem érdemes senkihez elmenni,mert lehúzzák pénzzel az embert.

Én voltam több alkalommal is,de a lényeget nem tudta megmondani,illetve tévesen mondta.

Hiába mondta el a gyerekkoromat szinte szóról szóra,hogy milyen életem volt,és a jövőre vonatkozóan hiába jöttek be azok a dolgok,amiket megjósolt,amire nagyon vártam volna a választ tőle,azt nem tudta megmondani.Ami meg gyökeresen megváltoztatta volna az életemet,az meg nem úgy történt ahogyan mondta,illetve meg sem történt.

Az jó volt,hogy elmondta a gyerekkoromat,mert így megtudtam állapítani,hogy ért hozzá,hiszen a múltamat idegen ember nem ismerheti,tehát hihetek neki.A jelen helyzetemet is elmondta,amiből szintén azt szűrhettem le,hogy ért hozzá. Nagyából az akkori helyzetem az volt,hogy egy olyan lakásban laktam a kisgyerekemmel,ami a beteg apámé volt,de mivel apám nem készített végrendeletet,innen el kellett költöznöm,de kilátástalan volt,hogy hova? Erre lettem volna kíváncsi,ezért kerestem fel a jóst,de ezt a sorsdöntő égetően fontos kérdésemre kerek perec,megmondta,hogy nem tudja,nem tudja hova fogok költözni a gyermekemmel.Viszont megmondta,hogy 3 év múlva kórházban fog meghalni az apám,a lakást amelyre ugye többen voltunk örökösök el fogom tudni adni,(mert ugye a gyors eladás ez esetben fontos volt,ha már nem maradhattam benne)Szóval ezek mind így történtek,ahogy megmondta.Azt is megmondta,hogy egy nálamnál idősebb nő és férfi akik együtt vannak,segíteni fognak,ez is így történt;az egyik nővérem lemondott az örökségi részéről a javamra,a férje azaz a sógorom pedig egyebekben segített.

Azt is mondta a jós,hogy találkozni fogok munkahelyen egy férfivel,akinek ,,lesz egy nője" ez a férfi életem végéig szeretni fog,nagyon jó lesz vele az életem.A ,,nővel"a kapcsolatot ,,rendezni"fogja,s házasságot fogok kötni ezzel a férfival. Én mondtam a jósnak,hogy ezt nem hiszem,ő meg azt válaszolta;hívjál meg az esküvődre!

Hát ebből annyi lett igaz,hogy munkahelyen valóban szerelmet vallott nekem egy munkatársam,elmondta azt is,hogy a feleségével nincsenek jóban,el fog válni.

Szóval ez is úgy történt (volna) ahogyan megjósolta,csak volt egy kis szépséghibája,ugyanis én ezt a férfit nagyon szerettem mint embert,de semmiféle más érzelmem nem volt iránta,ami egy párkapcsolathoz/házassághoz elengedhetetlen!Nem szerelmet éreztem iránta,hanem nagyon jó emberi kapcsolatot.A párkapcsolat gondolata nagyon taszító volt,elképzelhetetlen,mert mint férfi,egyáltalán nem tetszett és 10 évvel fiatalabb is volt nálam ráadásul!Tehát nagyon nem az esetem volt!Úgyhogy a jós,nem látta,hogy nálam nem lesz szerelmi érzelem,innentől kezdve más lett a történet,ez a jóslata nem jött be!

Apró részleteket mondott,amelyek szóról szóra bejöttek,ezért elkezdtem hinni,hogy a jó házasságom is ,,bejön" , de az igazán lényegesben,ami tényleg sorsfordító lett volna,abban tévedett. És a lakáskérdés,amiért tulajdonképpen mentem annó,nem tudta megmondani,tehát semmi értelme nem volt annak,hogy odamentem,csak pénzem látta kárát!Ennek,azaz a jóslatának már lassan 20 éve lesz,s amikor 15 év múlva vissza mentem,hogy szembesítsem a félre sikerült jóslatával,még neki állt feljebb,hogy én b@..tam el a dolgot,vagyis a jóslatot!

2014. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16-os vagyok,még azt elmondom,hogy a jósnál való jártam után vettem 3 féle kártyát,s azóta megtanultam én is jósolni,mert családban,munkahelyen jósolgattam,s az által,hogy visszajelzéseket kaptam,hogy bejött a jóslatom,lehet tanulgatni.

Ha kivetem a kártyát,van olyan kérdés,amire nem tudok választ adni,van amit körülbelül és van,amit teljes pontossággal meg tudok válaszolni a kártyából.Pl.a munkahelyi dolgokat nagyon pontosan,sok dolog negatív vagy pozitív kimenetelét,stb.Tehát szoktam használni és működik,mert sok dolgot teljes biztonsággal ,,megmond" és ez nagy segítség.De sajnos olyan is van,hogy fogalmam sincs,mi fog történni,ezekben az esetekben az a tapasztalatom,hogy nem lesz negatív kimenetelű a dolog,de azért jó lenne a részleteket tudni,amikor égetően fontos egy kérdés!

2014. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egyvalamit nem szabad elfelejteni a jóslással kapcsolatban:

ami a kártyából kiolvasható, az mindig a dolgok pillanatnyi állásának megfelelően látszik.

Bárki, bármit is változtat a dolgok állásán, a várható következmény abban a percben meg is változik.


Pl. megjósolják neked, hogy a kéményed le fog dőlni. Te kimégy az udvarra, látod, hogy valóban: erre ha nem teszel semmit, akkor valóban le fog dőlni!!!

De, ha hívsz egy mestert, aki még a ledőlés előtt kijavítja, már rögtön mondhatod is, hogy a cigányasszony csak lehúzott a pénzedből, mert nem jött be a jóslata!!!


Tehát:

sohasem tudhatod, hogy ami dolgok körülötted vannak, történnek, stb. az abban érintettek mikor-mit-hogyan fognak cselekedni, és már abban a percben változik a tényállás.


Amikor erre rájöttem, akkor hagytam abba a kártyából való jósolgatást. Amit egyébként is csak ismerősöknek, szeretetből csináltam és nem pénzért!!!

Vagy ez szerinted olyan elképzelhetetlen, mert akkor te is csak arra használod, hogy lenyúlj vele másokat!!!!

2014. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát,ha egy jós azt jósolja a kéményedről,hogy le fog dőlni a kémény,közbe meg nem, mert megcsináltattad,akkor az a jósnő elmehet a sunyiba!Mert ha nem dől le a kémény,nincs is miről beszélni,hiszen a kártya nem jelez mindenféle ittyen-fittyentést,A kártya nem jelez olyanokat,hogy be mész wc-ni,át mész a boltba,csaptelepet cserélsz,vagy éppen kéményt javíttatsz.De ha ledől a kémény,s abból sérülés lesz,vagy anyagi kár,azt már igen!Tehát a kártya,nem azt jelzi,hogy felkelsz,Wc-zel,mosakodsz,reggelizel,munkába mész,hazamész,stb,nem ezeket a perceket,órákat,napokat jelzi,hanem a jelentős életeseményeket!Pl.ha valakinek az élete egyhangúan telik,de teszem azt mondjuk pl.5 év múlva balesete lesz,igenis a kártya kirakásakor elő fog jönni ez a szerencsétlen esemény és ki kell tudni olvasni,előre,hogy mikor következik be.Hiszen ez lenne a jóslás,azaz,az előre megállapítás adja a jóslatot.

Vissza térve a kéményre;mivel a kémény csináltatása a jóslás után fog történni,a jósnőnek a végleges dolgot kell megjósolnia,azaz azt,hogy a kémény nem fog ledőlni(esetedben).Mert ha a jós látja a kártyából a ferde kéményt,azt is látja,hogy meg fogod-e csináltatni vagy sem,ezért a jós,a végleges eredményt kell,hogy megjósolja!Azért jós!

Ha figyelmesen olvastad volna mit írtam az én esetemről,akkor képben lennél;még egyszer írom,hogy nekem kerek perec megmondta a jós,hogy nem tudja,hova fogok költözni,pedig ez volt akkor a problémám,kérdésem,amiért konkrétan felkerestem! Azt,hogy házasságot fogok kötni,azt én nem kérdeztem,azt magától jósolta.Már pedig ha ilyet jósolunk,akkor ki kell tudni olvasni a kártyából,hogy mindkét embernél meg lesz-e a szerelmi érzelem,vagy sem! És ez a ,,jós" pénzt kér a ,,szolgáltatásáért",ami ezek szerint nem illeti meg!Ezért mondom én,hogy felesleges jóshoz menni,amikor mi magunk is ki tudunk olvasni nagyon sok dolgot előre a kártyákból,ha gyakoroljuk.

Azt pedig nem tudom,honnan veszed,hogy én pénzért jósolok,hiszen ilyet én nem írtam,nem mondtam,nem láttad,nem tapasztaltad!Hm?

2014. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzá teszek a kémény példádhoz,hogy mivel egy kémény helyreállítása anyagi kiadással jár,ezt is jelezni fogja a kártya előre,tehát ebből az anyagi kártyajelzésből is kikövetkezteti a jós,hogy az a kémény nem fog ledőlni,mert meg fogod csináltatni.Tehát egy eseményt,több kártya együttállása jelez. Nem ide való ez a kémény példa,s nem is helytálló a fejtegetésed.Ez a meglátásom.
2014. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!